PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181525}

9 kompania

9 rota
7,8 100 383
oceny
7,8 10 1 100383
6,9 9
ocen krytyków
9 kompania
powrót do forum filmu 9 kompania

znakomity

ocenił(a) film na 10

fenomenalny film bije na głowe pozostałe filmy wojenne, wspaniale pokazuje realia wojenne, wszyscy którzy uważają, że wojna wygląda tak jak rambo, ze jeden człowiek potrafi zniszczyć całą armię powinien obejrzeć ten film, może wtedy zmieni zdanie
dzisiaj już nie ma czasu na takie filmy, dzisiaj wmawia nam się, że wojna jest super, że dostajesz się broń i dobrze bawisz, ten film za to pokazuje zupełnie coś innego, pokazuje prawdziwe brutalne oblicze wojny i właśnie za to 10/ 10

ocenił(a) film na 6
Kani88

no, taki ruski "Pluton". 6/10.

ocenił(a) film na 8
osoba_z_poludnia

Full Metal + Pluton 7/10

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
Kani88

Nie, wojna wygląda tak, że atakujący idą wolnym krokiem wyprostowani wprost na pozycje obronne wroga i zaczynają strzelać z dwudziestu, trzydziestu metrów. Kałachy trzymają przy tym nonszalancko na wysokości bioder i walą bezustannymi seriami (w chmury). Ot, prawdziwe oblicze wojny.

ocenił(a) film na 3
kagwo77

No, ale bez tego heroiczni gieroje mogliby mieć trudności z eliminowaniem wroga sowieckiego sojuza - za grosz patrityzmu! ;o)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
przynadziei

Dobrze zrobiony film pokazujący że wojnę podjazdową z wrogiem znającym ukształtowanie terenu, atakującym małymi grupami nie sposób wygrać o czym doskonale przekonali się Rosjanie a obecnie Amerykanie. Co do filmu było dużo dramatu coś a la Pluton, dobre zdjęcia i przedstawienie armii rosyjskiej od środka. Jednakże zrobione też wiele filmów wojennych lepszych niż 9 kompania dlatego ode mnie 7.

ocenił(a) film na 8
Grand23

to chyba nie jest zbyt kobiecy rodzaj filmów aczkolweik ja jestem zainteresowana tematyką wojenną i musze przyznac, ze naprawdę wiele takich filmów mnie nudzi.. Ten akurat ogladalam z wielkim zainteresowaniem i przebrnelam przez calosc lekko i przyjemnie. Więc nie zgadzam sie ze wszystkimi ktorzy uwazaja, że ów film jest przecietny!

ocenił(a) film na 8
ewka200490

Świetny film,lepszy od wielu amerykańskich wojennych papek ;)

użytkownik usunięty
bisban

od których niby jest lepszy?

ocenił(a) film na 1

Byliśmy żołnierzami na przykład.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones