PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=240275}

9

7,4 58 090
ocen
7,4 10 1 58090
6,0 19
ocen krytyków
9
powrót do forum filmu 9

Świetny!!!

ocenił(a) film na 9

Byłam dzisiaj na pokazie przedpremierowym. Czekałam na ten film baaaardzo długo i bałam się, że się rozczaruje ale nie! Film świetny, zaskakujący, super narysowane postacie, animacja bardzo udana. Bawiłam się bardzo dobrze. To był jeden z lepszych filmów na jakim ostatnio byłam w kinie!

nailo1

ja też byłem na pokazie przedpremierowym, ja - w Warszawie, a ty? też mam b. dobre wrażenia!

ocenił(a) film na 9
adammiks

Warszawa Kinoteka na 19:15 :-)

nailo1

byliśmy na tym samym pokazie pozdrawiam adam

nailo1

Również byłem na pokazie przedpremierowym. Chciałem przy okazji z całego serca podziękować osobie, która podarowała mi zaproszenie. Dziękuję!

Obiecany komentarz: jedna z ciekawszych animacji, chociaż opinie że jest to arcydzieło, są trochę przesadzone. Fajnie oddany klimat a'la Fallout, niektóre sceny wręcz kapitalne. Natomiast mam niedosyt jeżeli chodzi o fabułę. Nie wiem czy to było zamierzone, ale film pędzi z szybkością pociągu ekspresowego. Jak ktoś ładnie napisał, cały film można opowiedzieć w trzech zdaniach. Ale ogólnie całość na 9 z małym plusem.

Lolek_11

Ale przede wszystkim najmocniejszą stroną tego filmu jest jego strona wizualna - a umówmy się, po to idzie się do kina z wielkim ekranem, żeby pochłonęła właśnie ta warstwa - obraz po prostu. A do tego w "9" jest tempo, niesmowite pomysły, kapitalny świat. Dla mnie bomba!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones