PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=240275}

9

7,4 58 090
ocen
7,4 10 1 58090
6,0 19
ocen krytyków
9
powrót do forum filmu 9

Totalna klapa

ocenił(a) film na 1

Nie mam osobiście pojęcia czemu ten film jest tak reklamowany...!!

TOTALNA KLAPA

Bezsensowny kolejny film hmmm... cos w stylu MatriXa ;p
I to apokaliptyczne spojzenie na swiat.

A tak nawiasem po co te kukły ratowały cokolwiek? Człowiek zamkniety w skórze kukły "NIEPOROZUMIENIE"!! no i uratowały sie od tych złych maszyn... NO I PYTANIE CO DALEJ... NIEWIADOMO albo poprostu szkoda gadac poroniony film.

Grafika całkiem całkiem i oprucz muzyki to jedyny film.

PS.: zamiast reklamowa cos naprawde dobrego np. "DYSTRYKT 9" no rewelacyjny film. Fabula kapitalna, efekty no najlepsze wykonanie na 10pkt-ów dał bym 11 ;p główny bochater yyyyyy no ok niech bedzie.

ocenił(a) film na 4
mikiholik

Filmy sie reklamuje, żeby ludzie na nie poszli. Dobre filmy to sie same mogą zareklamować, ale te słabe już nie

ocenił(a) film na 7
mikiholik

a mi tam sie film podobal, fajne sceny walk z maszynami tylko to zakonczenie lekko kaprawe ale przeslanie jak najbardziej na tak, polecam

ocenił(a) film na 7
mikiholik

Już w połowie filmu stwierdziłem, że film ma niewykorzystany potencjał. Zakończenie jedynie mnie w tym utwierdziło. Niestety, bo dużo oczekiwałem po tej produkcji. Teraz jednak bardziej odbieram ten film, jako zbiór krótkich animacji, niemających ze sobą fabularnego związku. Bo ta, w filmie była tragiczna. Wręcz na siłę wepchnięta. Masa niedomówień, do bólu przewidywalna etc. Zawiodłem się. Pozycję ratuje jedynie poziom animacji, obraz post apokaliptycznego świata i konstrukcje maszyn, bo te były na naprawdę wysokim poziomie :)

ocenił(a) film na 7
mikiholik

"Człowiek zamkniety w skórze kukły `NIEPOROZUMIENIE`!!"... a wilkolaki w Underworld 2 to juz nie "NIEPOROZUMIENIE"(1) tylko rewelacja(9)?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones