PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=240275}

9

7,4 58 090
ocen
7,4 10 1 58090
6,0 19
ocen krytyków
9
powrót do forum filmu 9

Warto!

ocenił(a) film na 9

Własnie obejrzałam pokaz techniczny. Jak dla mnie bomba! Klimat filmu
mroczny i tajemniczy - to dzieła Beksińskiego w ruszającej się wersji :)
Polecam wszystkim. I jeśli chodzi o wątpliwości związane z dubbingiem i
napisami to uspokajam: na 100% napisy :)

ocenił(a) film na 9
swinc

napisy? beznadzieja... do kina na to nie pójdę, a jeśli na dvd będzie z lektorem to oglądać będzie się koszmarnie.

Ale żeś mnie uspokoił :/

ocenił(a) film na 7
slavia9

Większość oczekiwała chyba jednak napisów ;)

ocenił(a) film na 7
mateuszkudlacz

Ja też się cieszę z napisów. Jeszcze tylko 9 :) dni do premiery.

ocenił(a) film na 7
slavia9

całe szczęście ze napisy !! :) teraz tylko doczekać do premiery :)

slavia9

Beznadzieje? Chyba żartujesz. A co laleczki miał podkładać Zamachowski, Stuhr i Karolak? ŻAARTY
To nie jest film dla małych dzieci. Jak masz 10 latek i potrzebujesz lektora to obejrzyj sobie Wyspę Dinozaura albo inne gówno. "9" to animacja, ale zdecydowanie nie dla małych dzieci

ocenił(a) film na 9
stahov

stahov gdzie ja napisałem że to animacja dla małych dzieci?

"A co laleczki miał podkładać Zamachowski, Stuhr i Karolak?"

W polsce ludzi jest nieco więcej...

"To nie jest film dla małych dzieci. Jak masz 10 latek i potrzebujesz lektora to obejrzyj sobie Wyspę Dinozaura albo inne gówno"

Pytam jeszcze raz: Powiedz mi dlaczego polski DUBB zrobiłby z tego filmu bajkę dla dzieci. Argumenty.

A lektora nie potrzebuję bo chcę dubbingu (do wyboru 2 wersje: dubb i napisy)

slavia9

Dlaczego zrobiłby bajkę? Bo dubbinguje się tylko filmy dla dzieci. Jak film jest z dubbingiem = jest dla dzieci. Nie mówie, że nie jest dla dorosłych (patrz Shrek, Madagascar, Epoka lodowcowa), ale nie ogranicza dzieciaków.

Nie jesteśmy w niemczech, hiszpanii czy francji, żeby nam dubbingowali wszystkie filmy łącznie z Almodovarem. I dobrze!

ocenił(a) film na 9
swinc

Film bardzo fajny, czasem trochę się ciągnął, ale świetna animacja i muzyka powodują, że jestem zadowolony. Nie rozumiem jedynie dlaczego film z napisami potrzebuje 9 dni od premiery światowej aby zostać wyświetlony w naszych kinach. Skoro mogli go pokazać dziś przedpremierowo, to po co czekać do 18?

ocenił(a) film na 8
timewarp7

Nie zauważyłeś przypadkiem, że 9 jest środa??? W Polsce filmy mają premierę w piątek, a tak się szczęśliwie (czy raczej nieszczęśliwie) złożyło, że dystrybutor wpadł na pomysł wypuszczenia filmu w 9 dni po premierze - czyli w piątek właśnie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones