PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=240275}

9

7,4 58 074
oceny
7,4 10 1 58074
6,0 18
ocen krytyków
9
powrót do forum filmu 9

Trailer mnie zaszokowal :) Swietny. Juz nie moge sie doczekac. Burton mrr, zawsze robi wrazenie. Czasem po czasie;p ale zawsze robi.
ANimacja swietnie wyglada, muzyka pasuje ogromnie. Do tego uwielbiam Wood'a w dubbingu. Zyc nie umierac :D

ocenił(a) film na 8
gwell

Reżyserem filmu jest Shane Acker a nie Tom Burton, więc nie przypisuj wszystkiego temu drugiemu. Piszesz też, że uwielbiasz Elijah'a Wood'a w dubbingu. Do tej pory trzy filmy dubbingował, to trochę mało żeby takie sądy głosić.

ocenił(a) film na 7
karuzel11

i nie Tom, a Tim.

Nie zgodzę się z tym dubbingiem. Pan Wood użyczył swojego głosu smokowi Spyro w tej nowej "alternatywnej" trylogii. I muszę przyznać, że był to najlepszy dubbing jaki posiadał kiedykolwiek Spyro + że była to gra bardzo filmowa z fabułą z której można by zrobić ekranizację Spyro. :) Inna sprawa, że nowa trylogia jako gra sama w sobie była dla mnie słaba, gdyż jestem zwyczajnie zwolennikiem starych klimatów i gameplayu Spyro z czasów PSXa.

karuzel11

Po pierwsze http://www.se.pl/rozrywka/film/nowa-animacja-od-tima-burtona_92635.html . Czy ja pisalam cokolwiek o rezyserii? ;)

Po drugie - Wood w dubbingu sprawdza sie - moim zdaniem - w 100%. I tyle. Nie glosze zadnych sądów, wyrazam swoja opinie. Czytamy ze zrozumieniem :)
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones