PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=240275}

9

7,4 58 059
ocen
7,4 10 1 58059
6,0 18
ocen krytyków
9
powrót do forum filmu 9

chyba taka wysoka srednia, bo jest to mroczna bajka, ale bez polotu jesli chodzi o fabule, 5/10.

ocenił(a) film na 5
herkules5_56

Dokładnie takie same odczucia mam po obejrzeniu tej animacji. Liczyłem na coś więcej.

ocenił(a) film na 7
Supermancio

Może to dziwne, ale mnie też ta animacja ruszyła w podobny sposób.

ocenił(a) film na 6
Supermancio

ja również ale fajnie się oglądało mimo iż fabuła była banalna. Dałbym może nawet 7 ale jak zobaczyłem te roboty które wyglądały prawie tak samo jak w filmie chyba "Woja światów" , w każdym razie mogli coś nowego wymyślić .

ocenił(a) film na 6
herkules5_56

Bajeczka ? Przecież tego bajeczką nazwać nie można. Bajeczki głównie są dla dzieci,a tutaj miałby problem z obejrzeniem,zrozumieniem itp.

ocenił(a) film na 9
RAC_79

Jak widać, to starsi mają problem ze zrozumieniem. Zaryzykowałbym z dziećmi, może im wytłumaczą ...

ocenił(a) film na 6
musicmans

79 to nie rocznik, matolku.

ocenił(a) film na 9
RAC_79

To, co napisałem nie dotyczyło ciebie, tylko wszystkich powyżej. No cóż, RAC_79 inteligencją nie grzeszysz. Okazuje się, że masz problemy ze zrozumieniem zagadnień dużo mniej wymagających niż "9". Zdarza się ... tylko po co ubliżasz ?

ocenił(a) film na 6
musicmans

Zdarzało się, że cyfry z nicku kojarzono z wiekiem; błędnie. Moje przewrażliwienie, nie należysz do w/w matołków całkowicie a tylko po części.

ocenił(a) film na 9
RAC_79

Rozumiem, że brak kultury oraz czytania ze zrozumieniem (jeżeli w ogóle potrafisz) przejąłeś w genach po rodzicach. Czujesz się niedowartościowany. Na ulicy, jeżeli ktoś zwróci na ciebie uwagę, to tylko dlatego, że wyglądasz i zachowujesz się jak prymitywny wieśniak, którym notabene jesteś. Odreagowujesz w internecie. To zrozumiałe. Tutaj jesteś KIMŚ (tak Ci się wydaje). Niestety, prawda jest zgoła inna. Nikt, czytając ciebie nawet przez chwilę, nie zastanawia się, co mogą oznaczać cyferki przy twoim nicku i czy przypadkiem nie jesteś gościem z awatara, tylko dlatego, że prezentujesz taką samą kulturę i ten sam poziom intelektualny. Nie wiem, czy to, co przekazałem, dotarło do twojego dużego, ale pustego łba. Pewnie nie. To jednak twój problem i otoczenia, któremu serdecznie współczuję. Ośle (cały).

ocenił(a) film na 6
musicmans

Niewątpliwie doszło u ciebie do infekcji mózgu. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones