To the Bone

1 godz. 47 min.
6,9 72 487
ocen
6,9 10 72487
17 852
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":2}
{"type":"film","id":771035,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/To+the+Bone-2017-771035/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Aż do kości
  • fb_karolinap ocenił(a) ten film na: 5

    Pomysł na film bardzo dobry, ale gorsze juz zrealizowanie i samo przedstawienie wątku. Bycmoze ze względu na znaną aktorkę film zyskał na popularności, ale szczerze powiedziawszy jest nudny i momentami po prostu o niczym, zakończenie fatalne, spodziewałam sie czegoś znacznie wiecej. Mozna obejrzeć, ale nie ma co spodziewać sie cudów.

  • fb_karolinap Zgadzam się. Zaczął się dobrze, a poszedł w banał. Szkoda, bo super obsada. No i największym rozczarowaniem jest Keanu Reeves i jego magiczna terapia, która polegała na wpuszczeniu do jednego domu kilku anorektyków chyba z nadzieją, że nie poumierają z głodu kiedy nikt nie będzie ich kontrolował. Nie rozumiem w jaki sposób w takiej atmosferze, zerowej kontroli i wzajemnym nakręcaniu się przez "kuracjuszy" ktokolwiek mógł dojść do siebie. Chyba że Luke był tajnym agentem, który udawał chorego żeby działać na wszystkich od wewnątrz bo ze strony personelu tam za dużego zainteresowania nie było.
    Na moją uwagę zasłużyła jedna osoba - aktorka grająca macochę głównej bohaterki. Znam ją z serialu Czysta krew i może stąd ta sympatia, ale wydaje mi się, że wypadła bardzo wiarygodnie w roli macochy, która chce okazać zainteresowanie, ale nie do końca rozumie sprawę. Jest troskliwa, ale bardzo taka wystraszona. Bardzo polubiłam tę postać, podobnie jak młodszą siostrę.

  • marta_2222 ocenił(a) ten film na: 6

    fb_karolinap Niektóre sytuacje i dialogi trafne i dają do myślenia, bliższe raczej kobietom ,bo one na co dzień walczą z jedzeniem, czy gruba czy chuda.