PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3690}

Ace Ventura: Psi detektyw

Ace Ventura: Pet Detective
6,3 307 124
oceny
6,3 10 1 307124
4,9 17
ocen krytyków
Ace Ventura: Psi detektyw
powrót do forum filmu Ace Ventura: Psi detektyw

3/10

ocenił(a) film na 7

żenada dno masakra
Oto filmy które mi sie z Carreyem nie podobały
Głupi i głupszy,Ace Ventura,Ace Ventura 2, Kłamca kłamca

ocenił(a) film na 8
giovanni50

Widać , że nie masz poczucia humoru.

P.S. Ale temu filmowi spadła średnia - kiedyś miał 7.4, teraz 7.0. Pewnie jakieś trolle powystawiały jedynki.

ocenił(a) film na 7
robert2207

Mam poczucie humoru i to spore
Mam sporo komedii w ulubionych możesz zobaczyc

ocenił(a) film na 10
giovanni50

pewnie jakieś gówna jak cię to nie śmieszy.. wybacz :]

giovanni50

jeśli maszz choć nikłe poczucie humoru to te filmy po porostu nie mogą ci się nie podobać

ocenił(a) film na 5
dawo160496

odmienne zdanie - coś czego przeciętny Polak po prostu przełknąć nie może :/

googaify

Skoro tak nie cierpisz tego filmu, to skąd tyle wpisów na forum.

ocenił(a) film na 5
robert2207

skąd ci się wzięło, że masz prawo oceniać kto ma poczucie humoru a kto nie?

ocenił(a) film na 10
googaify

Nie ty ustalasz prawa bimbo. Jak na kobietę przystało, głupia z ciebie hipokrytka, oto twój komentarz do tego filmu na innym wątku: "film durny jak jasny gwint, humor na niskim poziomie". Mówisz, że on nie ma prawa oceniać, ale sama to robisz! Nie napisałaś "uważam film za zły" tylko "film durny jak jasny gwint". Łeb mi ściska jak myślę o takich jak Ty, gadają mądrości, których sami nie rozumieją! Jesteście puste kobiety (większość) jak łupina orzecha. Każdy ma prawo wszystko oceniać, wolność słowa, ale pewnie o tym nie słyszałaś, bo wolałaś żałosne komedie romantyczne z waszym przeklętym księciem z bajki. Film jest na świetnym poziomie. Koleś gra "chorego umysłowo bajającego bez sensu tu i tam", a tak na prawdę to wszystko jest bystrym planem. Jak ktoś pisał dawniej ten film miał 7.4, ale teraz durne dzieci neostrady po ściągnięciu z isohunt.com widzą że jakość jest trochę lepsza od kamery (ile % osób w tym roku obejrzało ten film ściągając? 80?), więc dają niskie oceny. To JEST klasyk, dzisiaj nie robią takich komedii. Johnny depp jest też jedyny w swoim rodzaju.

użytkownik usunięty
aronek

Wiesz jaki jest twój problem? Nie potrafisz zaakceptować ,że ktoś ma odmienne zdanie. Wyzywasz ją od głupich hipokrytek tylko dlatego ,że nie spodobał jej się film? Ja jestem fanką tego filmu, ale to nie znaczy ,że mam z niej zrobić ofiarę. "Jesteście puste kobiety (większość) jak łupina orzecha. [...] bo wolałaś żałosne komedie romantyczne z waszym przeklętym księciem z bajki". A wiesz dlaczego wolałaby "księcia z bajki"? Bo na świecie zostali chyba już tylko tacy debile jak ty. A i dziękuje, teraz wiem ,że jestem pusta jak łupina orzecha :) Pozdrawiam
Ps: Zobacz w słowniku co to "hipokryta" i zastanów się czy na pewno pasuje to do zachowania googaify!

ocenił(a) film na 8
giovanni50

Jedynie co cie ratuje to Rino ale jak może wypowiadać sie ktoś taki co ma takie prostackie pojecie o filmach jesli do cibie Miś jest 10/10 to temat moze byc zakoczony bo to wszystko wyjasnia

ocenił(a) film na 7
jotubyl

Czep sie Trollu

giovanni50

Dac 3/10 temu filmowi to moim zdaniem "lekka" przesada...:P

ocenił(a) film na 5
jotubyl

no jasne, bo Miś to przecież jeden wielki chłam w porównaniu do Ace Ventury czy Głupiego i głupszego... Boże, widzisz i nie grzmisz...
PS kiedyś do tego filmu dorośniesz. (może)

giovanni50

Uwielbiam Carrey'a pod każdą postacią. Akurat tego filmu, nie wiedzieć czemu jeszcze nie oglądałam :/ Ale nadrobię! Carrey jest mistrzem w swoim fachu dlatego sądzę, że film będzie mi się podobał.

ocenił(a) film na 5
bachenek

on jest w tych filmach fenomenalny jak zawsze! Gdyby na ocenę filmu składała się tylko gra głównego aktora, to wszystkie Carreya miałyby 9-10/10. Jednak film to coś więcej

ocenił(a) film na 7
giovanni50

kłamca kłamca i głupi i głupszy to bardzo dobre filmy w swoim gatunku

ocenił(a) film na 10
giovanni50

podałeś/aś właśnie jego najlepsze filmy.:)

pzdr.

ocenił(a) film na 7
giovanni50

Czyli te, które są śmieszne?

ocenił(a) film na 7
Alex2422

Mi najbardziej podobała się Maska ,Bruce Wszechmogący Telemaniak ,Ziemskie dziewczyny sa łatwe i Grinch Swiąt nie będzie

ocenił(a) film na 5
Alex2422

sądzisz, że tylko te są śmieszne? o.o facet zagrał w całej masie tysiąc razy lepszych i na wyższym poziomie komediach

ocenił(a) film na 4
giovanni50

Lubie komedie z Carreyem, szczególnie Głupi i Głupszy, Bruce Wszechmogacy, Kłamca Kłamca, a także jego role w dramatach I love you Philip Moris czy też Truman Show, ale niestety Ace Ventura - psi detektyw to porażka, Carrey przesadzał z tymi minami i gestykulacja, zachowywal sie jakby mial ADHD, powodów do śmiechu też niewiele tam znalazłam. Ale z sympatii do Carreya przełkne te gorzka pigulke i obejrze dwójke, moze bedzie lepsza.

ocenił(a) film na 7
sonnchen

Też jest wujowa

giovanni50

Carreya w takim wydaniu jak w Ace Venturze można albo lubić albo nie cierpieć. To jest Carrey podkręcony do granic możliwości i wytrzymałości (podobnie w Głupi i Głupszy). Mi się film podoba i daje mu 8/10 ale rozumie doskonale, czemu niektórzy mogą mieć zupełnie odmienne zdanie :).

ocenił(a) film na 7
Krisowski

Dziękuję za zrozumienie

ocenił(a) film na 5
giovanni50

zgadzam się, oprócz Kłamcy Kłamcy, który jest świetny. Pozostałe trzy filmy to według mnie chyba jedyne kiepskie filmy, w których zagrał Carrey. Choć oczywiście i w nich jest świetny, ale już tylko on.

ocenił(a) film na 10
giovanni50

a według mnie to jedna z lepszych komedii Carreya
zagrał świra idealnie, a najbardziej mnie rozwalił motyw jak sie przebrał za kuriera i kopał paczkę, mistrzowska scenka
szkoda, ze drugą część tak skopali, dziwi mnie tez wyższa ocena na filmwebie dla drugiej czesci, gdyż jest jest znacznie słabsza od jedynki

ocenił(a) film na 8
BlackShit

Jeden mądry znalazł się na całym forum. A już myślałem że nikt nie poruszy tego tematu. W dwójce brakło wątku sensacyjnego co obniżyło rzeczywiście loty i "zew natury" powinien mieć dużo niższą ocenę. Ale właśnie zastanawiam się jak najlepsza komedia Jima Carreya może być aż tak niedoceniana. 3/10?? To kpina. Film jest pełen humoru w każdej chwili. Ma ciekawą fabułę, dużo ciekawszą od tych komedii, które są znacznie wyżej w rankingu. Świetna gra aktorska. I wątek sensacyjny, który sprawił że potrafiłem w jednej chwili z ogromnego śmiechu, natychmiast spoważnieć na końcową scenę. Ten film jest boski i nieważne jak ocenicie. Nieważne co powiecie i jaką bądź będziecie dawać ilość jedynek, to ten film i tak już na zawsze pozostanie klasyką wśród komedii. A jak chcecie mijać się z prawdą, to proszę bardzo. Cieszę się że wypowiadają się jeszcze tacy ludzie jak blachshit i inni fani tego filmu. Trzeba neutralizować takich trolli jak oni.

ocenił(a) film na 10
giovanni50

wam płacą za takie oceny na tym filmwebie? ile? napewno duzo za film daje 10/10 carrey jest strasznie smieszny. za kazdym razem jak to ogladam prawie tak samo łachowe... dobre jest jak wchodzi na jakąś impreze gdzie pobił "Monopoly" i robi do takiego typa taka lachowa mine hahah

transformers_fan

GBUR I BUC nic dodac nic ujac .. zero poczucia humoru

ocenił(a) film na 7
guga_buzka

Kultury trochę kultury
Od razu widać wyborcę PIS

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones