PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31435}

Akademia Policyjna 6: Operacja Chaos

Police Academy 6: City Under Siege
6,3 18 507
ocen
6,3 10 1 18507
Akademia Policyjna 6: Operacja Chaos
powrót do forum filmu Akademia Policyjna 6: Operacja Chaos

I ponownie ktoś przywrócił nam nadzieję, że akademia policyjna to temat nie zamknięty, a taki z którego znów można zrobić coś dobrego, nie odgrzewając jednocześnie starych kotletów. Czy ludzie z Akademii Policyjnej mieli kiedyś swoją akcję? Tylko raz, w drugiej części, to było ich pierwsze zadanie. Ale jako doświadczeni funkcjonariusze nigdy sami nie wykazali się publicznie (w filmie), w zadaniu. Mieli okazję, i do tego otrzymali za przeciwników swoich odpowiedników, niestety w gorszej wersji. Myślałem, że trochę dłużej z nimi powalczą. W sumie więcej czasu film skupiał się na takiej kryminalnej zagadce i na biadoleniu (Jak ich znajdziemy?), niż na akcji, ale w końcu to film kryminalny więc nie czepiam się, choć spodziewałem się czegoś innego.
Ocena: 7/10

ocenił(a) film na 9
zwichrowaniec

według mnie to ostatnia dobra cześć akademii policyjnej. dużo śmiesznych scen i jak zawsze dobry popis Michael Winslow w wydawaniu rożnych odgłosów jest mistrzem.

ocenił(a) film na 3
zwichrowaniec

Nie podzielam tej opinii. Niby aktorzy w większości ci sami, ale fabuła miałka a dowcip w porównaniu do pierwszych czterech części zrobił taki "durnowaty". Raczej zażenowanie. 3/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones