PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556570}

Ani drgnij

Don't Blink
4,2 3 271
ocen
4,2 10 1 3271
Ani drgnij
powrót do forum filmu Ani drgnij

Wydaje nam się że jesteśmy wyjątkowi, a tak naprawdę jesteśmy nikim... Świat się kręci bez względu na to czy istniejemy czy nie...

ocenił(a) film na 5
wiolcia0

Mniej więcej o tym mówi film. Niby prosto to złapać, ale pewnie niektórzy szukali w tym filmie większych odkrywczo myśli :)

użytkownik usunięty
wmbco

Niektórzy też wolą dać ocenę 1 mówiąc że to gniot i nie rozumieją tego filmu jednocześnie pytając o co w nim chodzi...
szkoda że samodzielne myślenie i interpretacja dzisiaj u ludzi zanika :D

ocenił(a) film na 5

Podajemy więc google do sądu? :P

Właśnie zauważyłam, że jak ktoś nie rozumie filmu to bardzo nisko go ocenia. Niestety w dzisiejszych czasach, tak jak zauważyłaś, myślenie jest za trudne, więc większość unika go jak tylko może :P

użytkownik usunięty
wiolcia0

Zauważyłeś ;) a co do ciebie wmbco w google to ja bym chciał nawet pracować pewnie to się nigdy nie zdarzy ale jeszcze się z tym pozwem wstrzymajmy :D

Wybacz, ciężko ocenić po samym nicku z kim się rozmawia ;)

użytkownik usunięty
wiolcia0

no problem ;d

wiolcia0

Ludzie lubią proste odpowiedzi a pozostawienie niedopowiedzenia od razu spotyka się z krytyką. W tym filmie nie ma specjalnie co rozumieć, jest po prostu świetną historią z dreszczykiem. Miałam przez chwile teorię o dziurach w czasie :) ale nie pasuje zakończenie, które zresztą uważam za bardzo dobre dla całego tematu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones