Angel of the Skies

1 godz. 38 min.
3,9 151
ocen
3,9 10 151
58
chce zobaczyć
{"type":"film","id":695277,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Angel+of+the+Skies-2013-695277/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Anioł przestworzy
 • Witam
  Chciałem uzupełnić cały opis filmu, ludzi grających w filmie, reżysera, scenarzysta, premierę itd. Niestety te dane nie są nanoszona na stronę.
  Jakiś lazarek tylko napisał że odwalili mój opis. Czyli dobrze jest, jak wisi błędny opis , a żle jest jak ktoś to chce poprawić.
  Jakoś nie rozumiem jak filmweb ma działać, moderatorzy nanoszą głubie dane lub nie robią nic, a jak użytkownik podaje dane to nie są wyświetlane lub odrzucane.
  Daruję sobie dalsze próby, bo budowania filmwebu. Chciałem do tego lazarka napisać, ale mi wywaliło "brak uprawnień".
  Pozdrawiam

 • markwentland masz rację, ale tego też nie czyta nikt z FWeb ;)
  Ja zrobiłem góra trzy próby dodania / poprawienia i olałem, to jest towarzystwo wzajemnej adoracji i jak zobaczysz nicki pod opisami to cały czas te same i nieistotne, że czasem są zdublowane słowo w słowo tylko z innym podpisem - moderator i tak zatwierdza.
  Ja informacji szukam na IMDB (są przedewszystkim prawdziwe - głównie to dotyczy dat, oraz aryginalnych tytułów), a tu czytam opisy tylko userów.
  Pzdr

 • karakrytyka ocenił(a) ten film na: 8

  markwentland Popieram w stu procentach! Nic w Filmwebie nie jest proste i przyjazne dla zwykłych użytkowników. To w pełnym tego słowa znaczeniu TWAF (Towarzystwo Wzajemnej Adoracji Filmwebu}. Taki Salon jak wokół Michnika i towarzyszy....