PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=330332}

Anioły i demony

Angels & Demons
7,0 235 050
ocen
7,0 10 1 235050
5,4 23
oceny krytyków
Anioły i demony
powrót do forum filmu Anioły i demony

Illuminati istnieją i takie filmy mają na celu zrobienia z nich fikcji (powieści sci-fi), Illuminaci
posiadają największe korporacje tego świata (media, banki federalne, przemysł muzyczny i
filmowy) ich celem jest zniszczenie kościoła od środka, oni wielbią szatana i próbują zrobić
wam ciemną masę z waszych mózgów, zmienić światopogląd i wartości w życiu na
pieniądze, fałszywą naukę, sławę, chęć ciągłej zabawy. Ludzie, którzy obrażają kościół są
ich "produktami", zostali już dobrze przez nich zaprogramowani. Sama biblia zapowiada
"Illuminatów" i nowy porządek świata (NWO), a także odwrócenie wartości poprzez
fałszywych proroków (mass media, moda, muzyka), które mają za zadanie zbuntować ludzi
przeciw kościołowi (interpretacja Apokalipsy św. Jana), radzę zajrzeć do Biblii, wszystko jest
przepowiedziane od tysięcy lat przez samego Boga. Zachęcam do zgłębiania szerokiej
wiedzy (jak działają Illuminati i korporacje, które są w ich posiadaniu) Przyjdzie taki dzień
kiedy otworzą Wam się oczy!

MrDetro

Jako Żyd wypraszam sobie takie insynuacje. Banki są nasze.

ocenił(a) film na 7
Birke_La_Folle

Żydów iluminaci też zinfiltrowali. Podobnie jak masonów i TVN.

paqol

Ten film łączy prawdę z fikcją, bo zakon iluminatów, choć istniał naprawdę, został założony dopiero w 1776 roku przez Adama Weishaupta. Na pewno nie istniał w XVII wieku i na pewno nie należał do niego Galileusz. I iluminaci nigdy nie odgrywali tak wielkiej roli, jak to niektórzy twierdzą.

Trojden

Nigdy nie odgrywali tak wielkiej roli. Natomiast teraz to robią. Tylko ukrycie. Wystarczy poszperać w internecie, by poznać prawdę, która nie jest zbyt miła.

ChichotNaCmentarzu

Ja polecam jednak samodzielne używanie szarych komórek, ponieważ wszyscy fanatycy tych teorii spiskowych uważają tą całą konspiracje Illuminatów/masonów/NWO za prawdę objawioną, a tak naprawdę dowodów na to nie ma żadnych. I nie podawajcie mi tutaj jako dowód filmików z rzekomymi symbolami piramid, szóstek, jednego oka w teledyskach i filmach, bo to gówno, a nie dowody. Równie dobrze to wszystko dookoła się kręci, ponieważ ludzi ciągnie do teorii spiskowych i jest to po prostu zabieg marketingowy. Polecam używać własnej głowy. To nie boli, a nie "Zobaczyłam filmik z przerażającą muzyką na Youtube, TO MUSI BYĆ PRAWDA!" bez żadnego kwestionowania tematu. Serio.

Ilyade

Brawo.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ilyade

Siema. Jak tam? Po 10 latach? Plotki o superpaństwie UE, o walucie cyfrowej miastach 5minutowych, itp :D Ciekawie i zarazem przerażająco.

weeman86

Dobre.

ChichotNaCmentarzu

"Wystarczy poszperać w internecie, by poznać prawdę"
F*ck logic xD

paqol

TVN tez??? Rany, widac, ze dobiora sie do kazdego ;-) A tak na powaznie to masoni sa wszedzie, zyjemy w swiecie sterowanym przez iluminatow, a przynajmniej dazacych do do tych rzadow.

paqol

A dodam, że w jednej scenie widać wozy TVN-u. Dodatkowo pod koniec filmu są one zniszczone przez wybuch ładunku, podsadzonego pod Watykan...

paqol

Zatem nie przypadkowo w tym filmie jest logo TVN.

użytkownik usunięty
Birke_La_Folle

jedno nie wyklucza drugiego - można być przecież żydem-iluminatem ;P

MrDetro

MrDetro naczytał się stron o teoriach spiskowych i mu odbiło.

ocenił(a) film na 5
Hagan

a ty naczytałeś się stron o zbiegowo-przypadkowej teorii dziejów

Hagan

Hagan. Przeczytaj parę artykułów na ten temat jako wprowadzenie, odwołaj to później do gwiazd popu, ich teledysków, gestów, do słów polityków, do scen z filmów i dopiero orzeknij, czy to faktycznie mit.

MrDetro

a jak się do nich przyłączyć może trzeba któregoś z tych pedofilów torturować nagrać to i zabić

matiwww2

jak przyłączyc się do illuminatów? Musisz zostac albo miliarderem (najlepiej jak najbogatszym) albo sławnym muzykiem (coś w stylu rihanny, eminema) wtedy to oni się do ciebie odezwa i zwerbują .[możesz też sprzedac duszę diabłu, wybór należy do ciebie] Zwykły zjadacz chleba nie jest im potrzebny, a właściwie jest, ale do nieświadomego realizowania ich celów.

matiwww2

jak przyłączyc się do illuminatów? Musisz zostac albo miliarderem (najlepiej jak najbogatszym) albo sławnym muzykiem (coś w stylu rihanny, eminema) wtedy to oni się do ciebie odezwa i zwerbują .[możesz też sprzedac duszę diabłu, wybór należy do ciebie] Zwykły zjadacz chleba nie jest im potrzebny, a właściwie jest, ale do nieświadomego realizowania ich celów.

Iucyfer

Masz rację po części. Błąd tylko w tym, że Ci sławni muzycy zaprzedali duszę diabłu, aby nimi zostać.

ChichotNaCmentarzu

Tak, i codziennie w nocy wróżki sprzedają im swoje sekrety. Przelali swoją duszę na rzecz Szatana, krwią z nadgarstka.

Ilyade

*;

ChichotNaCmentarzu

Widzę, że argumentów zabrakło?

Ilyade

Raczej nie z mej strony, gdyż to nie ja zaczynam kontargumentować za pomocą wróżek i żałosnych bujd.
Pozdrawiam. ;)

ChichotNaCmentarzu

Nie no błagam, ale skąd możecie wiedzieć, czy oni zaprzedali w jakikolwiek sposób duszę? Ok, odnośnie symboliki jestem się w stanie zgodzić, to jest podejrzane w pewien sposób i przykre jak się o tym pomyśli. Dlatego nie rozumiem, dlaczego wszyscy ludzie nazywają tych muzyków, którzy rzekomo "zaprzedali tą duszę" od gówien, szmat i wrzucają im, nie wiedząc tak naprawdę, czy oni sami chcą w ten sposób postępować. Słyszałam, że z tego bardzo ciężko się jak już wykaraskać i im odmówić. Zwłaszcza kiedy jakiś muzyk/artysta podkreśla np. w swoich teledyskach, że nie chce tego robić, nie podoba mu się to. Mi jest ich po prostu szkoda i życzę im wolności (mówię teraz o tych piosenkarzach/piosenkarkach, którzy rzeczywiście przejawiają chęci wydostania się, a nie podążają ślepo za tym wszystkim, będąc zadowolonym).

ocenił(a) film na 8
ChichotNaCmentarzu

HAHAHAHHAHAH ile Ty masz lat? skąd Ty w ogóle takie brednie wytrzasnęłaś?
dawno się tak nie uśmiałem serio :D

ocenił(a) film na 7
Iucyfer

Akuraakuratnie... Nie :/

matiwww2

jak przyłączyc się do illuminatów? Musisz zostac albo miliarderem (najlepiej jak najbogatszym) albo sławnym muzykiem (coś w stylu rihanny, eminema) wtedy to oni się do ciebie odezwa i zwerbują .[możesz też sprzedac duszę diabłu, wybór należy do ciebie] Zwykły zjadacz chleba nie jest im potrzebny, a właściwie jest, ale do nieświadomego realizowania ich celów.

użytkownik usunięty
MrDetro

Ile ty masz lat?

ocenił(a) film na 6

Iluminaci to ściśle tajna organizacja rządząca światem i kontrolująca banki międzynarodowe,przemysł muzyczny filmowy, całą gospodarkę, NASA. Wielka tajemnica iluminatów jest ściśle chroniona, jest tak ściśle chroniona że może wyczytać o niej wszystko na pierwszej lepszej stronie, którą stworzył jakiś 13 latek, który wcześniej zobaczył ich na youtube, ten z youtuba natomiast dowiedział się o nich z czasopisma "mali naukowcy" a ci natomiast nażarli się kwasu... Tak więc ten mit obala sam siebie, skoro iluminaci są tak tajni to dlaczego wszyscy o nich wiedzą? Gdyby to jeszcze była wiedza bardzo powierzchowna, ale nie, na pierwszej lepszej stronie dowiedziałem się co planują na następne 300lat, gdzie jadają, jakiej słuchają muzyki, jak mają na imię. Ale nie no MrDetro ma racje, oni są wszędzie i wszystko kontrolują, wczoraj znalazłem jednego iluminata w pawlaczu jak grał w warcaby. Ja przynajmniej mam niepodważalne dowody!

ocenił(a) film na 8
Ciemny46

Sam "Illuminat" powiedział "Stworzenie globalnej publicznej sieci to nasz największy błąd".
Treści, które ludzie sami wpisują do internetu na skalę międzynarodową nie da się w pełni kontrolować, ludzie tworzą strony o tej tematyce dla innych ludzi aby podzielić się własną wiedzą na temat Illuminatów. (ciekawostka: dużo filmików mówiące o tym na YouTube było usuwanych z nie wiadomych przyczyn) Przez Twoją wypowiedź wnioskuję, że nie wiesz totalnie czym się zajmują Illuminaci, oni poprzez pokazywanie własnej symboliki w teledyskach komercyjnych artystów czy też produkcjach filmowych chcą pokazać, że są wszędzie i naprawdę istnieją. Polecam zaznajomić się z takimi treściami jak "The Illuminati Card Game" (gra karciana wydana w 1992 roku zapowiada min. ataki terrorystyczne na WTC i pentagon, fale tsunami, trzęsienie ziemi w Chinach, Lady Gagę, manipulacje ludnością za pomocą środków masowego przekazu itd.) a także "illuminati music industry" (Illuminati w przemyśle muzycznym), wywiad z człowiekiem, który pracował w jednej z największych wytwórni muzycznych w USA (można znaleźć gdzieś w internecie z polskimi napisami) itd. Polecam również przeczytać książkę "Ręce precz od tej książki", autorstwa Jan Van Helsing'a. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 6
MrDetro

Widzisz mój drogi akurat tak się składa że czytałem dość dużo na temat iluminatów, choć wątpię żeby coś z tego było prawdą, a to co mówisz nie ma w ogóle sensu. Sam napisałeś "ludzie tworzą strony o tej tematyce dla innych ludzi aby podzielić się własną wiedzą" a przepraszam skąd niby ci ludzie to wiedzą? Na czym opiera się ich ta wiedza ? Z encyklopedii raczej jej nie wzięli, no to skąd? może z internetu, łee sora zapomniałem że przecież oni sami to tam wrzucili.Więc to nie ma sensu! A teraz proszę się przygotować albowiem wyłożę na forum największy absurd jakim się posłużyłeś. Wszystkie książki jaki poleciłeś mi do przeczytania to są książki Science fiction z tym że "Science" nie ma nic wspólnego tu z nauką, gatunek ten zalicza się do fantastyki, F A N T A S T Y K I. Dla przykładu Harry Potter to jest fantastyka, Władca pierścieni to jest fantastyka, Bolek i lolek to jest fantastyka, a ty mi to podajesz jako twój zajebisty dowód ? Po tym co tu przeczytałem nie ubiłbym z tobą nawet muchy w gównie.

ocenił(a) film na 6
Ciemny46

nie wiedziałam, że Bolek i Lolek to fantastyka... *.*

kochanie445

Moje zycie tez leglo w gruzach po przeczytaniu tego +_+

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ciemny46

Chyba nie znize sie do Twojego poziomu i nie odpowiem obrazliwie, ale powiem tylko, ze to co napisalam wyzej okreslam mianem: "odrobiny humoru" na ktory moge sobie pozwolic. Nie bawi Cie? Czytaj, nie komentuj. Tak w ogole przestan wyzywac ludzi, bo sam nie masz zbyt wiele madrego do powiedenia. Wdajac sie w dyskusje z kims, kto ma mocniejsze argumenty niz Twoje "to nieprawda1 to pisza dwunastolatkowie!" nie trzeba go od razu wyzywac od tepich pal :-/
PS: uwierz mi, ze jest roznica miedzy fantastyka a science-fiction (to tak na marginesie).

ocenił(a) film na 6
Metropholis

hola hola, ale to co napisałem określam sobie mianem "odrobiny humoru" Nie bawi cię? Nie czytaj nie, nie komentuj.

ps: za nim coś napiszesz przeczytaj caały temat, bo wyjaśniłem co miałem na myśli pisząc "fantastyka"
patrz poniżej
Zresztą to wynika z kontekstu, nie moja wina że nie potraficie czytać ze zrozumieniem.
tępa pało

Ciemny46

Odrobina humoru wyzyzwajac mnie od tepej sciery? Czlowieku, Ciebie bawi takie cos? Moze ja tez przerzuce sie na czerpanie rozrywki z wyzywania Cie od ćwokow i bęcwałów? Tyle ze nie bedzie to raczej dla Ciebie przyjemne, wiec po co to robic?
Co do fantastyki to niestety nie jest to tylko dziedzina literatury, obejmuje wiele dziedzin szuki i kultury i znaczaco rozni sie od sci-fi. Chodzi mi o to zeby nie rownowazyc terminow "sci-fi" i "fantastyki".
Po kiego diabla wyzywasz ludzi? Nie moge ogarnac takiego zachowania - "tepa palo" jest wszechobecne w Twoich wypowiedziach, ale umialbys sie wyslawiac bez obrazania innych? Jakos nie widza, by inni Ci tak ublizali jak Ty im.

ocenił(a) film na 6
Metropholis

Pomogę ci skoro to dla ciebie tak trudne.
Znalazłem to w pierwszym lepszym słowniku.
fantastyka
1. «wytwory wyobraźni odzwierciedlane m.in. w mitach, folklorze, utworach literackich»
2. «twórczość literacka, filmowa lub inna przedstawiająca świat i wydarzenia nierealne»


A co do obrażania innych, to bardzo przepraszam. Nie robię tego specjalnie żeby ich obrazić. Ja tylko stwierdzam fakty.
Niestety żyjemy w takiej rzeczywistości gdzie większość ludzi, a w szczególności to nowe pokolenie, naprawdę nie ma mózgu.
Uwierz mi że mnie bardziej boli fakt z takiego stanu rzeczy.
Żyjemy w czasach gdzie ludzie mają wyprane mózgi kwejkiem i innymi portalami tego typu, gdzie każdy dąży do samouwielbienia.
Żyjemy w tak ogłupiającej nas rzeczywistości, że jak czasem nie nazwę kogoś tępą pałą to chyba bym zwariował.
Gdybym tego nie robił, to tak jakbym to akceptował.


ocenił(a) film na 6
Metropholis

chociaz niech już wam będzie. Przyznam że trochę nieskładnie sformułowałem to zdanie, co nie zmienia faktu że logika pozostaje ta sama.
Więc nie widzę sensu chwytania za słówka. Zwłaszcza w tym temacie. Ludzie po prostu nie wiedzą co napisać, bo cała ich wiedza opiera się na jakimś dwustronicowym artykule, który gdzieś tam przypadkiem przeczytali.
Zresztą pomijając już fakt kto to napisał, to ich wypowiedzi często są po prostu absurdalne.

Ciemny46

Dobra, zostawmy te fantastyke, jak sam napisales, to niepotrzebne czepianie sie za slowka.
Co do obrazania - piszesz, ze nie robisz tego specjalnie i powiedzmy, ze Ci wierze, ale mimo to jednak takie obelgi dotykaja ludzi. Mnie sama zabolalo, ze po jednym dosc durnym moim poscie okreslasz mnie "tepa sciera". Po co? Naprawde nie lepiej uswiadamiac glupote ludziom poprzez sensowne wypowiedzi niz takie "dodatki"? Poza tym gdy ktos nie zgadza sie z Toba od razu jedziesz po nim. Nie uznajesz zadnej wiary w spiski iluminatow i niech Ci bedzie, w koncu nikt Ci tego nie broni, ale w chwili gdy ktos podaje Ci argumenty, o ktore sam prosisz, wysmiewasz. Nizej pytalam Cie, gdzie mamy szukac tych rzetelnych informacji? Naprawde chce wiedziec, skoro wszystko to pseudonaukowa bujda. I tak nikt Cie nie przekona co do swoich racji, bo uparcie trwasz przy swoim, ale z drugiej strony glupota jest tez wszystko ignorowac.
A tak jeszcze sobie mysle... Masz racje co do tego ze zyjemy w oglupialej rzeczywistosci, gdzie ludzie maja wyprane mozgi. I to widac na coraz szersza skale. Nie wiem czy ktos to juz tutaj pisal, ale w zamysle iluminatow lezy wlasnie to - oglupiac mlodsze pokolenia. Ty w to nie wierzysz, ja tak i pomijajac to ktore z nas ma racje nie da sie nie zauwazyc, ze jednak swiat schodzi na psy...
PS: Jesli masz zamiar znow napisac cos obrazliwego o mnie, ogranicz to do minimum.

ocenił(a) film na 6
Metropholis

Nadal tego nie rozumiem. Dlaczego wszyscy na tym forum na siłę szukają iluminatów tam gdzie ich nie ma. Wy po prostu chcecie w nich wierzyć, nawet jeśli nie ku temu żadnych podstaw. A "niby dowody", które przedstawiacie, to nie dowody na istnienie iluminatów. To są przykłady nieudolnej polityki, albo skutków ubocznych kapitalizmu.

W zasadzie Wasz tok rozumowania przypomina trochę pseudonaukę numerologie. Numerologia własnie opiera się na tym że ludzie biorą do ręki, dajmy na to Tore albo Biblie i "znajdą" tam dosłownie wszystko, np co mieliście dwa lata temu o 15.47 na obiad, kolokwialnie mówiąc. Poczytaj sobie o numerologii to spostrzeżesz dużo podobieństw w waszym toku rozumowania, a toku rozumowania opartym na numerologii.

Zamiast snuć dziwne teorie może by tak wszyscy ruszyli du pe i poszli na wybory. Pomijając już fakt że wybory powinny być obowiązkowe. Ale zaraz ktoś powie Hola Hola kolego, jest demokracja, Ja nic nie muszę. Ale na emeryturkę nie wolno nam odkładać samodzielnie. Taka to jest właśnie hipokryzja.
Wychodząc z takiego założenia że Ja nic nie muszę, nasz kraj nie posunie się za daleko. Wybory byłoby obowiązkowe to prawdopodobnie pojawiłoby się więcej możliwości do głosowania. Ponieważ obecne partie, to wszystko takie same ścierwo, nie ma większej różnicy kto rządzi. Żyjemy w państwie owieczek prowadzonych przez hieny.
I to tu należy doszukiwać się problemu, a nie w dziwnych teoriach o iluminatach.
Światem rządzi pieniądz, nie iluminaci.

A co do "obrażania innych"
To uwierz mi że nie robię tego z naburmuszoną miną bo ktoś mi właśnie pocisnął i muszę się odgryźć. Ale z lekkim uśmiechem na twarzy.
Od niektórych komentarzy biję taka ignorancja i brak logicznego myślenia że czasami nie mogę się powstrzymać.
Tak czy siak w waszych oczach to Ja jestem ten zły, ale większość osób, którzy się tu udzielają są tak samo zamknięci na normalny dialog co według was Ja.
Mogę się albo z nimi zgodzić, albo jestem "głupi', "ciemnogród". Nawet pocisnąć porządnie nie potrafią. Kwejk wyprał im mózg do reszty.

ps.:Proszę się zastanowić co was bardziej obraża, jeśli ktoś do was powie: "zamknij pysk, Ty tępy parchaty, zasyfiony Pedale" Co brzmi dość zabawnie. Czy jeśli uczą was na PP że UE to najlepsze co nas spotkało. ? ? ?

Ciemny46

Juz widze, czemu tak usilnie obstajesz przy twierdzeniu, ze ich nie ma. Myslisz, ze wszystko sprowadza sie do polityki, tak? Tylko czy Ty nie widzisz, ze wszscy sie co d tego zgadzamy, ze to co rzad wyprawia w Polsce to syf i burdel po prostu i nie obwiniamy o to iluminatow tylko naszych rzadzacych. Ale dzialalnosc iluminati nie sporwadza sie tylko do tego. Zreszta nawet nie mam zamiaru tutaj tego tlumaczyc, bo kazdy ma swoje zdanie, jak widac. Ale skoro myslimy inaczej to pogodz sie z mysla, ze nie pozjadales wszystkich rozumow swiata i nie wiesz wszystkiego. Niby skad Ty mozesz miec racje, skoro rowniez nie podajesz zadnych rzetelnych informacji? Wychodzisz z zalozenia, ze to my dajemy sobie robic wode z mozgu, bo lykamy pierwsze lepsze co daja, a na tej samej podstawie mozna powiedziec, ze Ty rowniez jestes w bledzie.
Nie rob z siebie niewiniatka, ze uswiadamiasz innych co do ich ilorazu inteligencji, bo nikt kogo nazwiesz tepym, zasyfionym pedalem nie poczuje sie usiwadomiony tylko zwyczajnie obrazony. Jestes wulgarny i myslisz, ze to zabawne, bo wywoluje u Ciebie usmiech - jakie to jest w ogole tlumaczenie? Bezsensowne. "Nawet pocisnąć porządnie nie potrafią. Kwejk wyprał im mózg do reszty." Nikt Cie tutaj nie wyzywa tak jak Ty ich, bo nie czujemy takiej potrzeby, zeby nazwac kogos w idiotyczny sposob, jesli ma inne zdanie od naszego. I wiesz co? Zdecydowanie gorzej sie poczuje gdy ktos mnie wyzwie niz w szkole probuje wcisnac ze UE jest the best, bo ile przy tym drugim mam prawo do wlasnego zdania, o tyle przy pierwszym chcac nie chcac przyjac cios. Kto Ci w ogole wpoil, ze w ten sposob przeprowadza sie wymiane zdan? Gdyby kazdy sie zachowywal jak Ty, swiat bylby pelen swin ktore nie widza nic poza czubkiem wlasnego ryja. I przykro mi, ze pisze to w ten sposob, bynajmniej nie po to by Cie obrazic, tylko uswiadomic wlasne zachowanie.

ocenił(a) film na 6
Metropholis

Jak to? Przeanalizuj sobie komentarze innych osób, to zobaczysz jakie oni durne podają przykłady. Dla nich wszystko co złe to z pewnością sprawka iluminatów.
Poczytaj sobie, sama zobaczysz.

Nie masz zamiaru tego tłumaczyć ? A może po prostu sama do końca tego nie wiesz, hmm?

Owszem, nie pozjadałem wszystkich rozumów, i nie wiem wszystkiego, podobnie jak i Wy. Dlatego też ta dyskusja toczy się na filmwebie jakbyś nie zauważyła.
Poza tym odkąd mój umysł sięga pamięcią, to jeśli ktoś wysuwa jakąś hipotezę, to musi też umieć ją obronić. Podać dowody.
I to właśnie w pierwszej kolejności Wy powinniście zrobić. Ale wasz jedyny argument brzmi: Iluminaci istnieją bo tak.
Więc trudno mi podac konkretne kontrargumenty, skoro Wy, którzy wysuwacie ową hipotezę, nie posiadacie nic, co mogłoby ją poprzeć. Nie potraficie tego udowodnić. Więc do czego Ja mam się konkretnie odnieść?

Więc nie pozostanie mi nic innego jak obalenie tego mitu na logikę.
Nie tak to działa.


ps.: bu bu bububub ten pan mnie uraził, i co ja mam teraz zrobic

Ciemny46

Nie mam zamiaru Ci nic tlumaczyc, bo nie napisalabym nic nowego, co tutaj nie zostaloby juz napisane, a Ty i tak nadal swoje, wiec co za roznica czy to zrobie? Ty wszystko rozumisz jako "bo tak". To tak jakbym Cie probowala przekonac, ze Bog istnieje, a Ty twierdzilbys, ze nie i bez wzgledu na to, jak mocne bylyby nasze argumenty albo kto kogo by przegadal, to i tak zadne z nas nie odstapi od swoich racji, wiec nie bede w to brnac.
PS: A zebys wiedzial, ze nie wiem, co zrobic. Tak sie po prostu nie robi i tyle.

ocenił(a) film na 6
Metropholis

Nie podałbym żadnych argumentów na to że Bóg istnieje lub też nie, bo jest to tylko kwestia wiary, więc nawet nie wdawałbym się w taką dyskusje.
Więc chcesz powiedziec że istnienie iluminatów, to też tylko kwestia wiary ?
To by oznaczało że przyznajesz że żadnych dowodów na ich istnienie nie ma. hmm?


Sama się gubisz w swoich wypowiedziach:
przykład pierwszy:
"Juz widze, czemu tak usilnie obstajesz przy twierdzeniu, ze ich nie ma. Myslisz, ze wszystko sprowadza sie do polityki, tak? Tylko czy Ty nie widzisz, ze wszscy sie co d tego zgadzamy, ze to co rzad wyprawia w Polsce to syf i burdel po prostu i nie obwiniamy o to iluminatow tylko naszych rzadzacych."

Kiedy wystarczy kliknąć na stronę nr 2 żeby zobaczyć wypowiedzi gryfa59, który twierdzi zupełnie inaczej, w swoim długim poście. Po czym większość przyznaje mu racje. Dodatkowo twierdzisz że nie wszystko sprowadza się do polityki... A kiedy poprosiłem Ciebie o rozwinięcie. To stwierdziłas że juz nic nowego do tematu nie wniesiesz czego nie napisali już inni...
Ale inni nie napisali nic... :D z wyjątkiem polityki...

przykład drugi:
Raz piszesz że znasz dowody na istnienie iluminatów. Potem twierdzisz że ich nie podasz bo ci się nie chcę (to bardzo wygodne )
Poem że już nic nowego do tematu i tak nie wniesiesz, Po czym twierdzisz że to tylko kwestia wiary...


Jeśli to tylko kwestia wiary to Tu się zgadzamy i koniec tematu.

Gdybyś podała mi sensowe argumenty, niekoniecznie rzetelne dowody, bo nie jestem głupi, zdaję sobie sprawe że zwykli "szarzy ludzie" takowych nie posiadają, bez obrazy
To powiedziałbym " O kur Wa FAKTYCZNIE, to ma sens. CZy to prawda, tego nie wiem. Ale to ma sens, coś w tym może być..."

Ale wy nie umiecie podać nawet tego, więc o czym wy w ogóle mówicie, hmm?

ocenił(a) film na 7
Metropholis

Ja ogranicze do minimum: dziecinna

Madredeus

Nie kontynuujmy tego tematu. Dla mnie iluminaci to wątek zamkniety. Ani nie chce mi się o to kłócić, ani niczego udowadniac, tym bardziej, że zmieniłam podejście do tematu (w sensie wzięłam pod uwagę inne argumenty). Ale patrząc zarówno na wypowiedzi Ciemnego jak i swoje widze w nich dużo przesady. To chyba złe podejście do tematu.

Metropholis

Przy czym Ciemny przesadzał ze zwrotami do innych osób, w tym do mnie, wiec to akurat wymagało komentarza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones