PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30895}

Apartament

L'Appartement
7,2 3 218
ocen
7,2 10 1 3218
Apartament
powrót do forum filmu Apartament

super film!!

ocenił(a) film na 8

sto,a nawet tysiac razy lepszy od hollywoodzkiego remake'u,
na przykladzie porownania franuskiego i amerykanskiego Apartamentu mozna zobaczyc jak jankesi potrafia spieprzyc nawet najlepszy scenariusz :P

hebi

Dla mnie Apartament w hollywoodzkim wydaniu to totalna chała. Hami a gdzie widziaŁAŚ francuski oryginal. Jak widze swietna obsada!

hebi

a gdzie go widzialeś, TV czy inne żródło???

ocenił(a) film na 10
Elfka

faktycznie bardzo ciezki do znalezienia ale ja go znalazlem na emule
chyba tylko w taki sposob mozna go zdobyc
warty jest tego super film
zostaje na dlugo ...link do emula
ed2k://|file|L'Appartement.Fre nch.Divx-Mp3.By.avi|726898926| DDCB6D103278CCBC037B89EFBCE516 89|/
miodek z orzeszkami :D

markin

przepraszam, mam program emule ale nie wiem jak sie posługiwac tym linkiem. co mam z nim zrobic??

użytkownik usunięty
hebi

Ja też bardzo się zachwyciłam tym filmem, miałam nawet w planie obejrzenie amerykańskiego, dla porównania (nie liczyłam, że mi się spodoba, bo nie cierpię Josha Harneta ani tego aktora, co grał jego przyjaciela, bo znam go tylko z ról kretynów ;)), ale rozmawiałam z koleżanką na temat amerykaskiego, który ona widziała, i gdy się dowiedziałam, że kończy się typowym, cukierkowym happy endem, to się załamałam i uznałam, że obejrzeć jednak nie chcę ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones