PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8334}

Apokalipsa

Omega Doom
5,2 1 460
ocen
5,2 10 1 1460
Apokalipsa
powrót do forum filmu Apokalipsa

Mi się podoba ten film za klimat. Jest wolny, ale coś nie pozwala się w nim oderwać od ekranu. Parę dialogów i klimat jest świat też pasuje wg. mnie zabrakło filmowi rozmachu i kasy, gdyby nie to osiągnął by ogromny sukces mimo to i tak go cenię.

ocenił(a) film na 7
Movie_Crash_Man

Hehe, otóż to. Akcji zero, niby można usnąć, ale... Tak naprawdę efekt jest odwrotny, bo film genialny! :D

ocenił(a) film na 7
m4d214

Odświeżyłem sobie temat. Nudny film i parę rzeczy niedorzecznych, ale i tak obejrzałem do końca. (Np: skoro to wojna to bronie leżą dookoła, a nie tylko w głowie jakiejś robotki, skoro postaci używają takich potężnych broni to dlaczego podniecają się na widok staroszkolnego pistoletu) Moja ocecna 4/10 Nudny i nielogiczny, ale chwilami dobry.

ocenił(a) film na 7
Movie_Crash_Man

Dobry film, oczywiście jak na tamte lata.......
..... takie filmy ceni się za klimat .... s-f :)

Pozdrawiam !!

ocenił(a) film na 5
Movie_Crash_Man

Napisałeś, że oceniasz na 4/10, a w rzeczywistości oceniłeś na 10/10... Hmmm...

ocenił(a) film na 7
ABEL

nie da sie jednoznacznie tego ocenic xd

ocenił(a) film na 8
Movie_Crash_Man

"skoro to wojna to bronie leżą dookoła"

Wszystko się kiedyś kończy... :-) Nie jestem pewine czy po wojnie aż tak dużo sprawnej broni leży dookoła ale może nie znam się na wojnach. Pozatym można by założyć że np po wojnie przez lata trwały jakieś walki miedzy niedobitkami (roboty-roboty, roboty-ludzie, ludzie-ludzie itp) Te leżące dookoła bronie zostały ostatecznie wykorzystane a że nie ma już przemysłu to i nie ma nowej broni.

"skoro postaci używają takich potężnych broni to dlaczego podniecają się na widok staroszkolnego pistoletu"

To wynika po trosze z tego co wcześniej napisalem. Być może roboty mają świadomość że bronie które posiadają niedługo się "zużyją" jak każda broń lub po prostu skończy się "amunicja" :-) Trzeba zodbyć nową broń (być może potężniejszą ale nie koniecznie bo może po prostu zasoby działającej broni) a podniecenie wynika z tego że pistolet daje nadzieje na odnalezienie ukrytej broni :-)

Movie_Crash_Man

Przyznaje: akcja jak akcja, ale film rzeczywiście ma klimat. Mimo to 4/10, poniżej oczekiwań.

ocenił(a) film na 7
matiiii

Mam ochotę obejrzeć go ponownie. Ech kultowy jest XD

ocenił(a) film na 8
Movie_Crash_Man

Ogladalem dawno temu i zapamietalem klony .
Peruka + czarne okularki to wyglada stylowo .
Nie ma to jak odswiezyc sobie taka kultowa produkcje.
Klimat w tym filmie jest zajebisty

ocenił(a) film na 7
DarkSquall

no wlasnie XD

ocenił(a) film na 4
Movie_Crash_Man

Właśnie że nie za bardzo, bardziej to teatr niż film, wiadomo budgetowa produkcja ale w niej nic po prostu nic się nie dziej.

Kapitalny pomysł i zmarnowany potencjał a mogło być tak fajnie, nawet tytuł dobry. Po 5 min filmu wiadomo jak się skończy. Może kiedyś zrobią remake i powstanie naprawdę dobry film, oby tylko pokazał to co miał pokazać oryginał, ale nie wyszło.

Movie_Crash_Man

Cygańska dzielnica Bratysławy udająca Los Angeles po wojnie jądrowej. Nieźle się zaczyna...

lslusa

:D
Dodam jeszcze do kolekcji jedną niedorzeczną rzecz- masa ciał ledwo co zabitych ludzi w jednym miejscu, mogliby to lepiej ukazać np. ciała na róznym etapie rozkładu, to wyglądało jakoś nieprzekonująco tak jak kwetia pistoletu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones