PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3914}

Arachnofobia

Arachnophobia
6,0 10 712
ocen
6,0 10 1 10712
6,0 4
oceny krytyków
Arachnofobia
powrót do forum filmu Arachnofobia

I co taki mały durny pajączek potrafi zrobić!!!!!!!!!!!! No właśnie... Film jest dosyć ciekawie zrobiony i z punktu widzenia czasów w jakich żyjemy dosyć prostacko. Ale efekt zamierzony chyba jest w pełni zrealizowany. Po obejrzeniu filmu kazdy inaczej zaczyna patrzeć na pająki... Nie zawsze to jest dobre, bo przecież jak wszyscy wiemy tylko kilka rodzajów pajączków jest jadowitych.... Pozostałe są niegroźne! A nie wszyscy o tym wiedzą!

ocenił(a) film na 4
Kichus

niby tak
ale co powiesz na fakt ze ktos ma arachnofobie(tzn ja) ..takie film to jest horror na calego...ja nawet widzac malego pajaczka panikuje, a co dopiero duzego brazowego wlochatego (wszyscy mi mowia ze one nie sa grozne,) ale tutaj nie o to chodzi. Mnie nie obchodzi czy one gryza czy nie...sam fakt pajaka jest ochydny. Nie ma to jak mieszkac w Australii i miech arachnofobie, co? ale tak jest..:(

Kichus

"tylko kilka rodzajów pajączków jest jadowitych.... Pozostałe są niegroźne! A nie wszyscy o tym wiedzą!"

Widać, że ty niewiele wiesz o pająkach... każdy bez wyjątku pająk jest jadowity, jak inaczej paraliżuje lub zabija ofiary? Nieświeżym oddechem? Nasz pospolity kątnik ma jad silniejszy nawet od niektórych ptaszników!

Szkodliwość jadu pająków zależy do wielu czynników np. składu chemicznego, neurotoksyczności, ilości i tego, czy jesteś uczulony na jad jako całość albo niektóre jego składniki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones