PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=676364}

Babadook

The Babadook
6,0 65 161
ocen
6,0 10 1 65161
7,1 31
ocen krytyków
Babadook
powrót do forum filmu Babadook

Czy tylko mi się wydaje, czy to nie najgorszy film 2014 roku?
Czy tylko mi się wydaje, czy ten film może podobać się tylko dzieciakom, do max. 15-go roku życia?
Czy tylko mi się wydaje, czy dokarmianie potwora, w ostatnich minutach filmu, było już lekką przesadą?

ocenił(a) film na 7
283061

no tak avatar i nick mówi o mnie wszystko!
beka z ciebie, że komentujesz mój post forumowy błaźnie!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
283061

i dalej odpisujesz!!
aż dziw bierze prawdziwku, że nie znalazłeś jakiegoś mankamentu językowego w mojej wypowiedzi!
tak się piszę hejty chłopczyku!!

ocenił(a) film na 1
spokozboru

Ziemniaku, wróć na pole, tam gdzie twoje miejsce.
Można poprawiać: a) kogoś, a nie byle kogo; b) trzeba mieć co poprawiać - bełkot spod śmietnika, nie jest tego wart.
:)
Ps. Nie pisz o rzeczach, o których nie masz pojęcia. Rozumiem, że w domku, wychowywano Cie bezstresowo bezksiążkowo, ale teraz widać tego, przykre efekty :(
Biedny jesteś... ;(

ocenił(a) film na 7
283061

hahahahahahaha
beka, dalej odpisujesz...

ocenił(a) film na 1
283061

dziękuję <3 szkoda tylko, że nie przeczytałem tego zanim postanowiłem obejrzeć. ten film jest porażką totalną :] strasznie śmiałem się na napisach kiedy lektor powiedział scenariusz i reżyseria...było tam coś takiego? :D nawiązuje do klasyki gatunku.hahaha. nie wiem co jest nie tak z ludźmi :) ale jestes jedyna osoba ktora mowi i daje filmowi 1...nie rozumiem :D

ocenił(a) film na 1
ocenił(a) film na 6
283061

Szczerze to czekałam na ten film i myślałam,że będzie miał to coś, ale niestety zawiodłam się.
Obejrze go kiedyś jeszcze raz sama i może zmienie zdanie ;)

283061

Jeżeli chodzi o horror to jest to na pewno najsłabiej straszny film tego roku albo i w ogóle dekady.

ocenił(a) film na 1
ocenił(a) film na 8
283061

A moim zdaniem to najlepszy film grozy, jaki powstał w ostatnim czasie. Ciekawa historia, pełnokrwiste postacie, zdolność utrzymania stałego zainteresowania widza i potwór rodem z dziecinnych koszmarów... Gdyby nie komputerowa animacja Babadooka i trochę niepotrzebne sceny z lewitacją, byłoby dla mnie 10/10.

Zresztą zapraszam do recenzji: http://mlotnakulture.blogspot.com/2015/01/babadook-potwor-z-ksiazki.html

ocenił(a) film na 5
283061

Na pewno przesadą jest brak ostrzeżenia o spoilerze. Zdradzasz końcową scenę.

ocenił(a) film na 8
283061

Skoro nie zrozumiałeś ostatniej sceny z karmieniem to znak, że musisz być jeszcze dzieckiem. TO jest w tym filmie piękne sceny są pewnym zaprzeczeniem rzeczywistości.

ocenił(a) film na 6
Movie_Crash_Man

No sorry, ale jeśli ktoś ten horror ocenia na 8 czy 9 to chyba nie ma pojęcia o dobrych horrorach.... Na jaka ocenę w takim razie zasługują takie filmy jak Lśnienie, Dziecko Rosemary, czy chociażby Naznaczony lub Obecność skoro taki średniak dla niektórych jest 8 lub 9???

ocenił(a) film na 8
SLU_GANG

Lśnienie 10. Obecność 9-10.
Babadock 4-8 oscyluje

ocenił(a) film na 6
Movie_Crash_Man

4-8??? między "ujdzie" a "bardzo dobry" to jednak spora różnica nie uważasz?

ocenił(a) film na 8
SLU_GANG

Bo to bardzo dobry dramat, ale bardzo sredni horror. Co cie obchodzi moja ocena ? Dowartosciowac sie chcesz czy jak

ocenił(a) film na 8
Movie_Crash_Man

Jeśli podciągnąć ten dramat i to genialny dość przez wprowadzone elementy grozy pasuje jak ulał do gatunku horror przez wizualizacje pewnych rzeczy

ocenił(a) film na 1
Movie_Crash_Man

O ! Patrz panie jaki się znalazł specjalista, od wizualizacji - hahaha

ocenił(a) film na 8
283061

Tylko tobie się wydaje

ocenił(a) film na 1
Movie_Crash_Man

tak tak.. tylko mi... hahaha

ocenił(a) film na 8
283061

Ty typie jesteś trollem totalnym i deblem. Wiele osób próbowało wejśc z tobą W GADKĘ nawet nie wymieniłeś horrorow lepszych od tego filmu. Zakompleksione gówno, które wchodzi na neta, aby obrażać ludzi takimi tematami.

283061

Większośc ludzi na tm forum nie wie co to jest dobry horror. Zachwycają się takimi właśnie Babadookami albo piszą, że Lśnienie to horror wszechczasów a jest conajmniej z 50 lepszych o tematyce duchów.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

zgadzam się z Tobą w 100 % :)

ocenił(a) film na 8
wuju87

To zapodaj jakieś tytuły.

ocenił(a) film na 8
wuju87

Pacan totalny.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

dokładnie - wreszcie jacyś ogarnięci ludzie mający oczy i gust :)

ocenił(a) film na 8
283061

To zapodaj jakieś tytuły.

ocenił(a) film na 8
283061

Jesteś cichociemny ?

ocenił(a) film na 8
283061

Czyli nie znasz cały ten temat to prowokacja ukazująca jedynie twój debilizm typie.

ocenił(a) film na 8
Andrzejek324

O bardzo chętnie obejrze jakies lepsze bo wiem ze sa. Czekam na propozycje. Z 15 przynajmniej. Nie 50

Movie_Crash_Man

90 % horrorów jest lepsza od tego syfu. Jeżeli chodzi o 2014 rok to chociażby Diabelska plansza Ouija,Annabelle,Klątwa Jesabelle,Find me, Dark house, Zbaw nas ode zlego, Jako w piekle tak i na ziemi,Grace-opętanie, Opętanie Michaela Kinga,Tha Appearing, The Canal, Home(At the devils door),Where the devil hides, Uśpieni, Wij. Masz tu listę 15 z 2014 roku o niebo lepszych od tego badziewia.

ocenił(a) film na 8
Andrzejek324

dzieki za liste 11

Movie_Crash_Man

Czyli mam rozumieć, że z tej listy widziałeś tylko 4 filmy?

ocenił(a) film na 8
Andrzejek324

Widziałem tylko kilka. Ogólnie sądziłem że horrory się ostatnio wypaliły. Widzę, że jednak będę miał co oglądać i nie będę musiał sobie wmawiać, że przyzwoite dramaty z elementem wizualizacji strachu są dobrymi horrorami. Jeśli znasz więcej to podaj pewnie obejrze wszystkie. Kojarze tylko Jak to W Piekle tak i na Ziemi. Dobre filmisko.

ocenił(a) film na 1
Movie_Crash_Man

No to faktycznie, jesli z wymienionych widziales tylko 1, to masz skale porownawcza....
a akurat ' W Piekle tak i na Ziemi' byl mocno slaby...
choc o niebo lepszy od zenujacego 'babadook'

ocenił(a) film na 8
283061

Mocno słaby to jest twój mózg który nie potrafi oglądać dobrego kina. Mocno słaby jest twój cały trollerski temat i twoje posty są debilne i pozbawione sensu - ty jesteś mocno słaby.

ocenił(a) film na 8
Movie_Crash_Man

Jak przejrzysz tą listę "Dobrych" horrorów to zatęsknisz za tymi dramatami ;)

ocenił(a) film na 8
Dealric

Jako w piekle tak i na ziemi było akurat niezłe, ale jednak umiem docenić dobry film oparty na dialogu z elementem horroru psychologicznego takim filmem jest Babadook aczkolwiek fakt wolę czyste gatunkowo horrory Lśnienie, a także nowsze produkcje nie idealne ale świetne Grave Encounters przykładowo.

ocenił(a) film na 8
Movie_Crash_Man

mowilem raczej o tej konkretnej liscie w porwnaniu do babadooka, a nie ogolnie.

Mozesz sprobowac "styria". Swietny film, szczegolnie nak na mini,alny budzet.

Andrzejek324

Jeszcze nie miałem "przyjemności" oglądać wszystkich wymienionych przez Ciebie tytułów, ale widząc Ouija czy Jako w piekle... to zaczynam się zastanawiać czy podajesz najlepsze czy te najgorsze z tego roku? Jako w piekle.. ratuje jak dla mnie samo miejsce akcji. Reszta bez komentarza. Ouija to już nic nie ratuje (może tylko ładne aktorki).

Plus za The Canal.

ocenił(a) film na 8
tokyo 666

Przez takie komentarze wiele osób może nie obejrzeć dobrych produkcji. Jako w piekle tak i na ziemi to przemyślany paradokument...

Movie_Crash_Man

Dużo nie stracą :) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
tokyo 666

Wymień horrory jakie polecasz skoro piszesz, że dużo nie stracą w tych wypadkach... Chcę dużo horrorów do ogarnięcia.

ocenił(a) film na 8
tokyo 666

Ej typie napisałem coś ? Jesteś niedorozwinięty jak autor tematu ? Skoro nie stracą to jakie inne horrory polecasz czy również jesteś jedynie upośledzony jak autor tematu ?

Movie_Crash_Man

Nawet w jednej wypowiedzi się powtarzasz :D Nie rozumiem o co się wkurzasz bo zakończyłem dyskusje z Tobą już wcześniej... Trochę kultury też nie zaszkodzi. Pozdro

ocenił(a) film na 8
tokyo 666

Przybijcie sobie piatke z autorem tematu on podobnie trolluje.

Movie_Crash_Man

Może jestem zwyczajnie za mało inteligentny, ale dalej nie rozumiem co takiego zrobiłem, że się tak denerwujesz :) Wyjaśnij mi to proszę.

ocenił(a) film na 8
tokyo 666

Mówisz o człowieku bez gustu ;)
Są duchy czy opętanie to wysoka ocena bez względu na jakość, jest coś innego to jest 1...
Nie warto zaśmiecać sobie czasu takimi osobami.

ocenił(a) film na 8
tokyo 666

Jako w Piekle to dobre kino. Dobre postaci i idea. Co za bzdury wypisujesz. To jeden z najlepszych w 2014 zdecydowanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones