PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509}
7,4 29 259
ocen
7,4 10 1 29259
6,1 7
ocen krytyków
Bandyta
powrót do forum filmu Bandyta

Arcydzieło 10 /10

ocenił(a) film na 10

Jest to najlepszy film jaki kiedykolwiek widziałem , nie sądze zeby jakiś inny film bardziej mi sie spodobał . A do tego genialna muzyka .Jeśli komuś ten film sie nie spodobał to znaczy że albo sie nie zna albo ma kiepski gust :>

ocenił(a) film na 10
Kusmier

popieram iz film jest swietny, a co do tego ze najlepszy to nie w moim wypadku, gdyz stoi na rowni z paroma innymi produkcjami, a nie chce wybierac ktora mi sie bardziej podoba.a z drugiej strony dziwnie czyta sie twoj post typu komu sie nie podoba nie ma gustu lub sie nie zna. typowa prowokacja

83nd1n6_Un17

wedlug mnie film mocno niedoceniony. posiada swoj urok ktory jest wzmocniony niesamowita muzyka lorenca. wystarczy sie wczuc wtedy i film wchodzi w czlowieka, ogrania go, i ten wszechogarniajacy brud sierocinca i zabieg pozolklego koloru tasmy...

tomtom99

Według mnie ten film trzeba zrozumieć. Niestety, ale połowa ludzi tutaj go nie rozumie i daje noty 4,3,5 itp. (każdydaje wg. swego uznanie). Jak dla mnie film zasługuje na 10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones