Barbershop 2: Z powrotem w interesie

Barbershop 2: Back in Business

2004 1 godz. 46 min.
6,3 2 786
ocen
6,3 10 2786
825
chce zobaczyć
{"type":"film","id":107847,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Barbershop+2%3A+Back+in+Business-2004-107847/tv","text":"W TV"}]}

Bohaterowie znani z pierwszej części filmu znowu spotykają się w zakładzie fryzjerskim Calvina. Tym razem w ich życie wtrąca się Gina, stylistka z sąsiedniego salonu piękności. Calvin znowu będzie się starał utrzymać przy życiu rodzinne tradycje, tym razem walcząc z inwestorami budowlanymi, którzy miejscowe szyldy rodzimych firm będą chcieli zastąpić krzykliwymi neonami znanych marek. Świat się zmienia, ale pewne rzeczy zawsze pozostają takie same; o bieżących wydarzeniach, polityce, własnych problemach i uczuciach zawsze można poplotkować w zakładzie fryzjerskim Calvina.

Bohaterowie znani z pierwszej części filmu znowu spotykają się w zakładzie fryzjerskim Calvina. Tym razem Calvin (Ice Cube) nie ma już problemów finansowych i nie grozi mu utrata zakładu. Jednak pojawia się duża korporacja, która w sąsiedztwie salonu fryzjerskiego Calvina chce wybudować duże centrum handlowe z restauracjami, sklepami i... siecią salonów fryzjerskich. Calvin i jego przyjaciele będą musieli walczyć z inwestorami budowlanymi, aby utrzymać rodzinny interes.

tigrau
opis użytkownika

"Barbershop 2: Z powrotem w interesie" z Ice Cubem w roli głównej. Calvin (Cube) prowadzi mały salon fryzjerski. Naprzeciwko jego zakładu duża korporacja chce wybudować centrum handlowe min. z siecią zakładów fryzjerskich. Calvin i jego przyjaciele muszą ratować rodzinny interes przed bankructwem. Cube walczy rozpaczliwie i w efekcie odkrywa, że najlepszym sposobem, by zapewnić sobie przyszłość jest sięgnięcie do swoich korzeni!

opis dystrybutora dvd

Nowe przygody właściciela niewielkiego, lecz wyjątkowo sympatycznego salonu fryzjerskiego. Zakład jest ulubionym miejscem spotkań okolicznych mieszkańców i solą w oku konkurencji... Ciąg dalszy perypetii Calvina (Ice Cube), właściciela niewielkiego, lecz mającego wierną klientelę zakładu fryzjerskiego w Chicago. Calvin dopiero co pozbył się problemów finansowych i wierzy, że teraz może być już tylko lepiej. Niestety, optymizm okazuje się przedwczesny. Calvin znów musi walczyć o przetrwanie. Tym razem jego wrogiem jest duża korporacja, która w sąsiedztwie zakładu chce wybudować centrum handlowe z restauracjami, sklepami i .... siecią salonów fryzjerskich.

arksi
opis użytkownika

Ciąg dalszy perypetii Calvina Palmera, właściciela niewielkiego salonu fryzjerskiego, który jest ulubionym miejscem spotkań mieszkańców South Side w Chicago i solą w oku konkurencji.
Calvin z trudem pozbył się problemów finansowych i wierzy, że teraz może być już tylko lepiej. Niestety, optymizm okazuje się przedwczesny. Wkrótce znów musi walczyć o przetrwanie.
W jego życie wtrąca się stylistka Gina, pracująca w sąsiednim salonie piękności. Calvin znów będzie starał się kontynuować rodzinne tradycje. Jego wrogiem jest duża korporacja, która w sąsiedztwie zakładu chce wybudować centrum handlowe z restauracjami, sklepami i siecią salonów fryzjerskich. Zamiast miejscowych rodzinnych szyldów zaczynają pojawiać się krzykliwe neony znanych marek.
Świat się zmienia, ale niektóre rzeczy pozostają takie same. O bieżących wydarzeniach, pilityce i własnych problemach zawsze można poplotkować w zakładzie fryzjerskim Calvina.

domonika
opis użytkownika