PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=540909}
5,9 75 459
ocen
5,9 10 1 75459
4,2 11
ocen krytyków
Battleship: Bitwa o Ziemię
powrót do forum filmu Battleship: Bitwa o Ziemię

Świetny film

ocenił(a) film na 1

Pomimo kilku znanych nazwisk, ten film to taka kupa,
że właściwie nie wiem, z której strony wziąć się
za krytykę - może jest to nowa taktyka kręcenia kiepskich
filmów.
Battleship jest pełny, pełny, bezsensownych scen i dialogów,
które nic nie wnoszą do fabuły. W ogóle ciężko tu mówić
o jakiejkolwiek fabule.
Ten film jest bardzo, bardzo, bardzo zły.

ocenił(a) film na 7
Richard_fit

Ty chyba nie widziałeś złych filmów.

Fabuła jest absurdalna ale... to przeszkadza tylko jeśli zakładasz że taka być nie miała. Ja tak gdzieś w 1/3 się przestawiłem z postrzegania jej jako naciąganego realizmu na radosną abstrakcję i dalej już bawiłem się całkiem nieźle (szczególnie mi się podobał nasz ziemski weteran inwalida jak pobił obcego w superkombinezonie wojennym).

ocenił(a) film na 1
Mailosz

Widziałem dużo kiepskich filmów i ten się do nich niestety zalicza. To co ratuje Battleship w oczach ludzi to wpompowana ogromna ilość pieniędzy. Ten film ani nie jest śmieszny, ani ciekawy. Powiedzieć, że jest kiepski to mało powiedziane, oglądając go było mi wstyd za twórców i aktorów. Filmy typu "Niezniszczalni" też cierpią na brak fabuły, ale przyjemnie się je ogląda. Ten nie zasługuje nawet do porównania z "Niezniszczalnymi" co najwyżej z czymś w stylu "Transmorfersi" czy wieloma gniotami, które można zobaczyć na CBS action.
Jeśli chcesz zobaczyć fajną komedię sci-fi to polecam Lavalantule 1 i 2. Film jest naprawdę śmieszny, a do obsady wzięli aktorów ze starej komedii "Akademia Policyjna".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones