PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=540909}
5,9 75 466
ocen
5,9 10 1 75466
4,2 11
ocen krytyków
Battleship: Bitwa o Ziemię
powrót do forum filmu Battleship: Bitwa o Ziemię

Z prawdopodobnych 5 okrętów jeden już został zasugerowany - jest to niszczyciel rakietowy klasy "Arleigh Burke" USS "John Paul Jones" (DDG-53) czyli zapowiada się ciekawie. Obstawiam że pojawi się jeszcze jeden z krążowników rakietowych klasy "Ticonderoga". Bardzo prawdopodobny też jest udział jednego ze sławnych pancerników klasy "Iowa" ze swoimi potężnymi działami kalibru 406mm (z których są znane). Osobiście wolałbym zamiast niego pokazali jeden z obecnie opracowywanych niszczycieli klasy "Zumwalt". Jego uzbrojeniem mają być działa elektromagnetyczne (takie jak pokazano pod koniec "Transformers: Zemsta upadłych") i przyjemnie dziurawiły by statki kosmitów. A działka laserowe ich myśliwce.

Co do wyglądu walki to przy ok 200 milionach zasilających budżet tego filmu to nie mam większych obaw. Wszystko wskazuje, że będzie się działo i to sporo.

Przy okazji jeśli kogoś interesuje zaawansowana broń niedalekiej przyszłości (taka jak m.in. działa elektromagnetyczne i działka laserowe) to na eshelon.wordpress.com znajdzie coś dla siebie :)

anarchy99

Ja to tam będę oglądał z uwagi na Rihannę :P Mam nadzieję że nie będzie tandety :)

seamus

jedno drugiemu przeczy

ocenił(a) film na 9
zgliszcz

Po co wzieli Rihanne to nie mam zielonego pojęcia. Druga Lopez się znalazła co śpiewa, gra, tańczy i Bóg wie co. Czekam na ten film ale osoba piosenkarki moim zdaniem już na starcie jest najsłabszą stroną.

anarchy99

Jest USS Iowa, jest salwa "czterysta szóstek". :D

ocenił(a) film na 8
UCAV

1. USS "John Paul Jones" DDG-53 (Arleigh Burke)
2. USS "Sampson" DDG-103 (Arleigh Burke)
3. trzeci niszczyciel klasy Arleigh Burke
4. pancernik klasy "Iowa"
5. korweta/fregata (japońska?)
6. lotniskowiec klasy Nimitz?

anarchy99

Nie pomogę w rozpoznawaniu okrętów, ale przydałby się lotniskowiec w celu urozmaicenia rozgrywki. Z niebem pokrytym myśliwcami byłoby znacznie weselej.

anarchy99

jest nimitz z numerem 76

anarchy99

jest tez okret dowodzenia i widac ticonderoge:) i ddg 102

Syrinx

Lotniskowiec być musi!

ocenił(a) film na 8
anarchy99

na bitwę o los angeles też liczyłem , na to że będzie to świetny film i się zawiodłem , dlatego na ten film się aż tak bardzo nie napalam .
jak go nie popierniczą to może być bardzo dobry film .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones