PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=168756}

Bez skrupułów

Infamous
6,7 3 028
ocen
6,7 10 1 3028
7,8 4
oceny krytyków
Bez skrupułów
powrót do forum filmu Bez skrupułów

Znów Capote w czasie pisania "Z zimną krwią"... Capote (2005) z P.S.Hoffman nie był zły, noi rewelacyjna kreacja Hoffmana... ale po co kręcić film o tym samym w następnym roku... U nas dopiero CAPOTE wszedł na DVD, a tu już kolejny film o takiej samej tematyce nam serwują... nie mogli go nakręcić za 5 czy 10 lat??

INFAMOUS oglądne ze względu na obsadę i żeby porównać go do Capote z ubiegłego roku... Fakt obasada niesamowita: Daniel Craig, Sandra Bullock, Gwyneth Paltrow, Sigourney Weaver, Jeff Daniels, Ashley Judd, Kevin Kline, Mark Ruffalo, Isabella Rosselini!!!!! To połowa Hollywood w jednym filmie... Ale najbardziej jestem ciekaw jak sobie poradzi Toby Jones w roli Thrumana, bo nie wyobrażam sobie, że można lepiej zagrać tą rolę niż to zrobił P.S.Hoffman... Zobaczymy wkrótce :]

globus

Ja chyba ze względu na właśnie obsadę nie obejrzę... Poza tym nowy Capote będzie musił być na siłę lepszy, fajniejszy, z suprekstrahollywodzkimigwiazda mi, bardziej dramatyczny... No i wszyscy będą go porównywać do zeszłorocznego. Ah.... oczywiście zarobi więcej pieniędzy dzięki suprekstrahollywodzkim gwiazdom :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones