PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=196079}

Biegając z nożyczkami

Running with Scissors
6,7 7 407
ocen
6,7 10 1 7407
6,7 3
oceny krytyków
Biegając z nożyczkami
powrót do forum filmu Biegając z nożyczkami

Ogląda ktoś? Polecam, mimo późnej pory

ocenił(a) film na 8
rpd0

Ja obejrzę! Zupełnie spontanicznie, nawet nigdy wcześniej o nim nie słyszałam, ale lubię dramaty a ten wydaje się być ciekawy.

rpd0

Ja również się skusiłam :)

rpd0

Film o gęstym stężeniu czarnego humoru, absurdu i innych kuriozalności. Jeśli ktoś lubi takie rzeczy jak ja, to się na pewno nie zawiedzie. Pobyt w domu doktorka i członkowie jego rodziny to coś niesamowitego ;)

ocenił(a) film na 8
rpd0

Wiesz może kolego/koleżanko rpd0 jak nazywa się piosenka podczas gdy ojciec odchodzi od rodziny?

ocenił(a) film na 8
MrsDracula

Dobra, już mam

MrsDracula

I co to był za utwór?

ocenił(a) film na 8
rpd0

Elton John - Bennie and the jets

ocenił(a) film na 9
rpd0

Świetny, uwielbiam pokręcone filmy - kocham być zaskakiwana sposobem kreowania bohaterów, ich zachowaniem, a przede wszystkim nagłymi zwrotami akcji, wydarzeniami, których czasami widz nie może się spodziewać. Jeśli chodzi o mieszankę absurdów i ogólnie całość tego szaleństwa, to 'Biegając z nożyczkami' przywodzi mi na myśl klimat np. 'Powrótu do Garden State' , ' Adaptacji' czy 'Intermission'. Można by dodać również 'Biały Oleander' - motyw porzucenia głównego bohatera przez matkę, poszukiwania tożsamości, następnie jego usamodzielnienie się i zwieńczone sukcesem dążenia do spełnienia życiowego celu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones