PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=870411}

Bielmo

The Pale Blue Eye
6,4 35 082
oceny
6,4 10 1 35082
5,4 22
oceny krytyków
Bielmo
powrót do forum filmu Bielmo

Ogólna recenzja

ocenił(a) film na 4

Ja nie wiem czy mogę tutaj zamieścić link do recenzji tego filmu i czy jest to zgodne z regulaminem tego portalu. Jezeli nie to trudno, najwyżej skasują. Chciałbym go zamieścić ponieważ mniej więcej odzwierciedla moje odczucia po obejrzeniu.

http://gabriel-maciejewski.szkolanawigatorow.pl/rozne-rodzaje-zaskoczen-czyli-dl aczego-nie-nalezy-ogladac-filmu-bielmo

ocenił(a) film na 8
HansStedtke

...szkoda tylko że typ trochę bzdury pisze... np. to nie zmarła matka powiedziała edgarowi o gwałcie tylko barmanka która sypiała z landorem. to nie syn doktora pobił poe tylko jeden z gwałcicieli (druga ofiara) który też smalił cholewki do córki doktora. w związku z tym nie było żadnej "ściany" między rodziną doktora a poe i landorem. to nie duch matki powiedział poe kto jest mordercą tylko sam poe w końcu skojarzył charakter pisma. (jak on ten film oglądał?).

myślę że spodziewał się kryminału z dochodzeniem a dostał coś zupełnie innego... ale czy to oznacza że film sam w sobie jest słaby?

ocenił(a) film na 4
kgibas666

Co do treści to nie potrafię autorytatywnie potwierdzić czy zaprzeczyć. Do końca nie dałem rady. To znaczy sam koniec obejrzałem, ale pomiędzy początkiem i końcem mam luki. Z powodu takiego, że nudził mnie ten film jak diabli.

ocenił(a) film na 8
HansStedtke

wszyscy mamy różne, często odmienne potrzeby. mi się ten film spodobał na tyle że oberżnąłem dwa razy. za drugim razem, znając zakończenie, ogląda się ciekawiej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones