PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680709}
7,2 185 365
ocen
7,2 10 1 185365
7,4 47
ocen krytyków
Birdman
powrót do forum filmu Birdman

film z 9 nominacjami powinien zwalac z nog, a niestety nie zwalił :-( Keaton i Norton pewnie dostaną oskara, bo dobrze zagrali - ale to jedyny plus tego filmu

ocenił(a) film na 8
123trinity

to skoro Norton i Keaton byli jedynymi plusami tego filmu, to daj 3 albo 5, a nie 7.

ocenił(a) film na 5
Mihau2D

masz racje - wspologladacze tez mi to sugerowali :-)

123trinity

A jakie według ciebie były minusy ?

ocenił(a) film na 5
Kubosorek120

nie potrafie tego sprecyzowac, ale tak jak napisalem na poczatku - 9 nominacji powinny zwalac z nog. obejrzalem juz 5 na 8 nominantow - i tylko mam cicha nadzieje, ze Eastwood uratuje tegoroczne oskary

Kubosorek120

Irytująca kamera, nie pasująca muzyka, nudny temat. Po godzinie męki wyłączyłem...

ocenił(a) film na 5
pooh77

Gdyby nie te nominacje i wielkie halo o tym filmie to bym go wyłączył po 20 minutach.Straszny zawód tylko aktorzy zagrali dobrze.Muzyka doprowadza do szału non stop walenie perkusji och masakra!

pooh77

Muzyka mnie porwała, praca kamery mistrzostwo, narracja to samo, historia i gra też... razi mnie tylko zakończenie, ale całościowo film jak najbardziej zasługuje na nominację.

ocenił(a) film na 9
lebekkk

Już myślałam, że jestem jakimś kosmitą.... :) Muzyka i obraz są dla mnie rewelacyjnie! Ten film jest na prawdę genialnym dziełem pod względem artystycznym!
Co do zakończenia to uważam, że jest bardzo dobre ;)

cherie_filmweb

Gdyby skończyło się na samobójstwie na scenie byłbym w pełni usatysfakcjonowany :P

ocenił(a) film na 5
lebekkk

fakt - ten odstrzelony nos lekko naciagany

ocenił(a) film na 9
123trinity

Wchodzisz sobie żeby poczytać opinie przed obejrzeniem filmu, a oni Ci zakończenie zdradzają. Dziękuję.

szkola__oczy

Haha <3 Zawsze do usług.

ocenił(a) film na 4
lebekkk

Dokładnie, to samo zasugerowałam we wcześniejszym wątku. Ewentualnie w ostatniej scenie mogłaby być scena z pozytywną recenzją spektaklu.

ocenił(a) film na 5
cherie_filmweb

mozesz rozwinac zdanie "Ten film jest na prawdę genialnym dziełem pod względem artystycznym!"

ocenił(a) film na 8
123trinity

Ma fantastyczne zdjecia, oryginalna muzyke, wszyscy aktorzy zagrali swietnie, jest zabawny jednoczesnie dajac miejsce na rozwiniecie portretow psychologicznych postaci, nie jest to klasyczna komedia ani klasyczny dramat.

ocenił(a) film na 10
pooh77

skoro temat był nudny to po co go oglądałeś?Nie wiedziałeś o czym będzie

luki138

Z ciekawości. Chciałem się przyjrzeć czym (i czy w ogóle) ten film zasługuje na takie pieśni pochwalne. I nie, moim zdanie NIE ZASŁUGUJE. Owszem, aktorsko dobrze to wyglądało, ale konwencja (i muzyka! fatalna) mnie odrzuciło. Nie oceniam, bo całego nie dałem rady obejrzeć.

P.S. Przydałoby się odpowiednio zaczynać i kończyć zdania, nie uważasz :)?

ocenił(a) film na 5
pooh77

zwykle daje filmowi 15 min, ale obowiazek kinomana kaze wszystkich nominantow obejrzec do konca, zeby moc sprawiedliwie ocenic wszystkie filmy - w przypadku birdmana wytrwanie do konca wiele mnie kosztowalo ;-)

ocenił(a) film na 5
123trinity

Dokładnie! Film do bólu przewidywalny, nie pojmuję za co tyle nominacji. Emocjonalny miszmasz z bębnami w tle, przyciągający widzów tylko nazwiskami. Jedyne co ratuje ten film to świetny Norton.

ocenił(a) film na 4
Goszka_

Emma Stone też zagrała zacnie :)

123trinity

Norton nie dostanie Oscara, większe szanse ma J.K. Simmons i moim zdaniem słusznie.

ocenił(a) film na 5
Kysio_2

na razie widzialem 3 kandydatow do 2planowej roli i jestem sklonny sie z Toba zgodzic - Simmons zagral swietnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones