PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=15}
7,0 115 269
ocen
7,0 10 1 115269
6,2 16
ocen krytyków
Blade Wieczny łowca
powrót do forum filmu Blade - Wieczny łowca

zajebi..e

ocenił(a) film na 9

dobre stare kino!

ocenił(a) film na 4
boski99

Kiczowate, powtarzam- kiczowate.

ocenił(a) film na 9
RAC_79

kiczowaty jest twój trolling.

ocenił(a) film na 4
Movie_Crash_Man

To nie trolling, trollu.

ocenił(a) film na 9
RAC_79

To co ? Głupota ?

ocenił(a) film na 4
Movie_Crash_Man

Fakty, trollu.

ocenił(a) film na 9
RAC_79

Fakt jest taki, że to jeden z najbardziej kultowych filmów w Wampirach. Zaden troll nie zmieni tego stanu rzeczy.

ocenił(a) film na 4
Movie_Crash_Man

Kultowym sobie może być, co nie zmienia faktu, że to nadal kiczowate kino. Dla niezbyt rozgarniętej dzieciarni i gówniarzerii.

ocenił(a) film na 9
RAC_79

Jest zupełnie na odwrót. Obecni fani gównianych efektów 3-d czyli gównażeria hejtują ten film natomiast fani kina akcji z lat 90tych niezależnie od wieku uwielbiają + to nie jest film dla kobiet.

ocenił(a) film na 9
Movie_Crash_Man

+ Nie możesz napisać dla kogo ten film skoro nie potrafisz docenić jego wartości. To by było na tyle. Nara

ocenił(a) film na 4
Movie_Crash_Man

Spojrzałem na twój profil i wszystko jasne. W sumie więcej nie trzeba nić mówić na twój temat, bo nie warto.

P.S To ja mam ostatnie zdanie,a nie jakiś gimbus, który F&F daje 10/10 :D Litości ludzie!

ocenił(a) film na 9
RAC_79

Przeczytałem twój komentarz, który nie ma związku z tym co napisałem ponieważ zabrakło ci argumentów, by odpisać więc zacząłeś szukać innego pola manewru, ale już wtedy stwierdziłem, że jesteś idiotą.

Spojrzałem na twój profil i stwierdziłem, że jesteś idiotą, ale to tłumaczy tak niską ocenę dla Blade. Niestety.

P.S. W którym momencie stwierdziłeś, że jestem Gimbusem wszystko wskazuje na to ,że to ty chodzisz jeszcze do Gimnazjum. Ocena 10/10 dla jednego z najlepszych filmów akcji nic nie mówi o danej osobie tylko raczej o twojej desperacji, ale i takich idiotów się spotyka na FW.

O Bladzie napisałeś tyle:

"Ta mroczny ? Hahah kiczowate kino. "

Na ogół tyle na temat filmu jest w stanie napisać co najwyżej idiota.

ocenił(a) film na 4
Movie_Crash_Man

Przecież dostosowałem swój poziom do twojego niskiego poziomu umysłowego. Dlatego też na takiego kogoś nie ma większej potrzeby wysiłku., bo ty po prostu ośmieszyłeś się jeszcze przed podjęciem ze mnie dyskusji, trolluniu.

Blade to owszem kultowe kino, ale tylko dla pewnej grupy. W szerszych kręgach to nic nie znaczący, gówno warte filmidło o wampirach, które nic, nigdy nie wniosło i nie wniesieni do kinematografii, oprócz tego, że ma nieco przytępych fanów jak ty:)

ocenił(a) film na 9
RAC_79

Wynika z tego, że oceniasz kino wg. szerokości kręgów natomiast innych wg. swoich prefrerencji do filmów jakimi są wybory filmów wg. popularności w szerokich kręgach. Musisz sprawdzać jak szeroki krąg osiągnie dany film, aby go zaakceptować. Współczuję oszukiwania samego siebie. To się nazywa bieda umysłowa.

ocenił(a) film na 4
Movie_Crash_Man

Jednak jesteś ułomem umysłowym. Dalej nic nie pojąłeś z tego co ci pisałem, ale komu i co ja chciałem wytłumaczyć. Dobrze, a więc jeszcze raz od początku, wyłożę ci to "łopatologicznie" bo przy bardziej zaawansowanej gadce gubisz się jak dziecko we mgle.

Przechodząc do meritum i pomijając te brednie, które tam wypisujesz, że aż słychać stukot i słychać jęk twojego toczenia piany z ust. To nigdzie nie napisałem, że "oceniasz(JA) kino wg. szerokości kręgów natomiast innych wg. swoich prefrerencji do filmów jakimi są wybory filmów wg. popularności w szerokich" kręgach" Po prostu Blade niczego wielkiego nie osiągnął, nie osiągnie, dlatego ,że to kino nie ma żadnej merytorycznej wartości, to po prostu prosta rozrywka dla niezbyt inteligentnej widowni (czyt. ty) i dla podobnych do ciebie.To banalna historia z kiczowatymi elementami akcji przez właściwie 120 minut tego filmidła, to 120 zażenowania i dziwoty, jak ludziom może to się podobać. Jak daleko upadła cywilizacja człowieka, że takie coś podoba się masie "zombie", którzy spuszczają się na widok tak bezwartościowego i bezużytecznego gówna.

Więc jedyną biedę umysłową, którą ktoś tutaj prezentuje jesteś ty. Nie dlatego, że cię nie lubię, chce ci pojechać czy co tam jeszcze sobie ubzdurałeś w tym swoim małym rozumku, ale dlatego, że nie potrafisz obronić swoich racji, zaplułeś swoją brodę, a ja od początku miałem niezły ubaw z twojej desperackiej chęci zauważenia.

ocenił(a) film na 9
RAC_79

Twoja zaawansowana gadka to trollowanie filmu dwoma tekstami - kiczowaty film, hahah to ma być mrok. Jesteś zaawansowany jak gimbus po 4 browarach.


Krytyka (twoja) tego filmu jest zabawna i na poziomie zakompleksionego pseudo-inteligenta - 3/4 tekstu to opis swoich wrażeń, a nie filmu - spora część wrażeń to opis jego osiągnięć. Mierzysz film po tym co osiągnął, a nie po samej wartości dla gatunku, który reprezentuje - czyli tym czym jest w zamierzeniu. Blade nie próbuje nic udawać. Blade jest filmem akcji zbudowanym na warstwie horroru - jakie to ma mieć osiągnięcia w sferach szerokich kręgów umoralniania wszystkiego i wszystkich XD Już samo to, że tego nie pojmujesz sprawia, że prawdopodobnie mam do czynienia z głupkiem. Film nie stara się udawać, że to ma jakiś głębszy przekaz. Twój kompleks wmawiania sobie, że jesteś lepszy, bo oglądasz jakieś tam wysoko oceniane przez krytyków filmy, a całej reszcie nie ważysz się dać wysokiej oceny mnie rozbraja totalnie po całości. To nie działa tak, że jak ktoś sobie daje wysoką ocenę za np: Lot nad Kukułczym Gniazdem, bo jest tępy to mu dodaje punktów zajebistości/rozumu tak jak ty sobie wymówiłeś.
Skąd ty możesz znać moje IQ XD Rozbrajasz mnie totalnie.
Ja mam bekę z tego, że jesteś ciemną masą pseudointeligentem, który zastępuje swoją inteligencję ocenami filmów ze swojego szerokiego kręgu. Mam beke z ciebie typie.
Dla jakiego widza jest Blade dla osób, które oczekują dobrego horroru akcji. Nie oczekujesz tego - nie docenisz. Tu naprawdę nie ma większej filozofii pseudobelkocie xd

ocenił(a) film na 9
Movie_Crash_Man

a jeśli czujesz się taki zajebisty, bo dałeś 4/10 za Blade no to tylko mogę pogratulować. Dobra nara xd

ocenił(a) film na 6
Movie_Crash_Man

Czujesz się zajebisty, bo dałeś 1 filmowi Cube 0? Albo dlatego, że dałeś 9 kiczowatemu filmowi o wampirach?

hyrkan

Używasz wulgarnego słownictwa. W ogóle prymitywny jesteś.

ocenił(a) film na 9
RAC_79

zdumiewa mnie fakt że takie osoby jak ty nie zostały jeszcze odesłane do szpitala psychiatrycznego

ocenił(a) film na 9
RAC_79

Nie znasz mnie, a wyciągasz wnioski z niczego. Ja Blade obejrzałem w życiu maksymalnie z 3 razy ale potrafię docenić ten film od pierwszego seansu...a nie oceniać filmy wg. jakiś fałszywych dla samego siebie zasad, z których pierwszą jest szerokość kręgu w jakim osiąga popularność. To po prostu śmieszne, a wręcz przygłupie.

Poza tym każdy może o tobie napisać, że jesteś tępym frajerem nim podejmie z tobą gadkę, bo napisać 4 słowa w stylu haha mroczny, oraz kiczowatee kino to potrafią głównie trolle z gimbazy na filmwebie co właśnie sobą zademonstrowałes/as XD

ocenił(a) film na 6
Movie_Crash_Man

"Nie znasz mnie" to dość typowa odzywka. Przecież to, co pokazujesz, widać.

ocenił(a) film na 6
Movie_Crash_Man

Kultowość ma związek z szerokością kręgu. A także z czasem, po którym film zostaje zapomniany, prawie się go nie puszcza, nie porównuje się go do innych. Ma znaczenie obecność nawiązań w popkulturze, w języku.
Blade już prawie zapomniany, podobnie Osada. Co jeszcze nazywasz kultowym?

ocenił(a) film na 6
Movie_Crash_Man

Zabawne. Poprosiłem Cię o argumenty i zacząłeś mnie trollować. A tu komuś piszesz, że mu zabrakło argumentów.

ocenił(a) film na 6
Movie_Crash_Man

Filmy, które oglądasz, to filmy akcji. Lepsze lub gorsze, za to efektowne. Widać, co cenisz.

ocenił(a) film na 6
Movie_Crash_Man

Tylko osoba dająca wysoką ocenę może pisać, jaka jest docelowa widownia? I po czymś takim chcesz od innych argumentacji? Przecież cię lekceważą jako rozmówcę.

ocenił(a) film na 6
Movie_Crash_Man

Ten też nazwałeś kultowym? Nie mogę. Sprawdzaj czasem słowa w słowniku, jeśli się boisz polonistów.

hyrkan

On się ciebie boi. Albo twojego poziomu inteligencji.

ocenił(a) film na 6
Shadow_dawnego_gggggg

Nie tylko on. Wszyscy hejterzy

hyrkan

rzeczywiście, należy się bać ludzi z niskim ilorazem inteligencji. Nie wiadomo co im do głowy strzeli. Mają niezłe pomysły.

ocenił(a) film na 6
Shadow_dawnego_gggggg

Tak. A wiedziałeś, że badania stwierdzają, że prawicowy elektorat ma niską inteligencję?

hyrkan

Na genialność lewicy najjaśniejszym dowodem jesteś ty, potwierdź.

ocenił(a) film na 6
Shadow_dawnego_gggggg

nie, jest dużo lepszych dowodów

ocenił(a) film na 9
Movie_Crash_Man

Uwielbiam męskie kino. Dla mnie kobiecie kino skończyło się na Thema i Louise, Smażonych zielonych pomidorach. Kobiecie kino to interesująco opowiedziana historia o kobietach.

ocenił(a) film na 6
Movie_Crash_Man

Jaki trolling jest Twój? Kiczowaty czy nie?

ocenił(a) film na 9
hyrkan

bardziej bezsęsownych komentarzy w życiu nie widziałem, dwoje debili próbuje udowodnić nie tylko światu ale i sobie że blade to kiczowaty film i porównują go z takim zerem jak cube 0, a tu nie ma co dużo gadać. niektórzy po prostu jeszcze nie porośli do filmów takich jak blade, i upierają się przy oglądaniu my little pony. Movie_Crash_Man szacun za obrone takiego filmu i znoszenie tych dwóch ułomów.

ocenił(a) film na 6
azazel_913

Jak nazwiesz człowieka, który jest głupszy od debili i ułomów, bo pisze "dwoje" gdy powinien "dwóch", tworzy słowo "bezsęsowny" gdy chce pisać o "bezsensownym", a cała jego argumentacja to stek wyzwisk zdecydowanie nietrafionych? :)

Blade to typowa siekanina na pograniczu gatunków. To nie jest "taki film", cokolwiek masz na myśli. Do tego się nie dorasta. Z Wiecznego łowcy można tylko już wyrosnąć albo jeszcze nie wyrosnąć. Następnym krokiem w kierunku inteligencji jest my little pony.

Gdybyś próbował coś szczekać, postaraj się pisać jak ktoś zdolny do skończenia choć podstawówki, a nie jak zupełny analfabeta, który się co zdanie kompromituje. Wtedy być może ktokolwiek będzie cię traktował poważnie, a nie tak jak obecnie. :)

ocenił(a) film na 9
hyrkan

dobrze że mi interpunkcji jeszcze nie sprawdziłeś, a na koniec oceny nie wystawiłeś. to nie dyktando tylko komentarze na internecie pajacu. szczekać nie będę próbował, mogę najwyżej napisać, a blade to kultowy film akcji, ale ty i tak nie zrozumiesz skoro mi piszesz o szczekaniu. hyrkan jesteś kompletnym matołem, który jedyne co w życiu osiągnął to poprawność ortograficzna i szpanuje, a raczej próbuje tym szpanować i my little pony to poziom do którego musisz jeszcze dorosnąć.

Podsumowując : są ludzie, są taborety no i jest hyrkan :)

ocenił(a) film na 6
azazel_913

Czemu kłamiesz, że nie będziesz próbował? Co zdanie tylko szczekasz. Wyzwiska, popatrzmy dalej, wyzwiska, potem wyzwiska, potem nieprawda o kultowości Blade, potem wyzwiska, wyzwiska i wyzwiska. ;)

Bez obrazy, ale chyba nawet ty nie wierzysz, że jesteś ode mnie mądrzejszy czy inteligentniejszy. Wyzywasz, bo w twoim patologicznym środowisku tak próbujecie postawić na swoim.

Podoba ci się film i boli cię w serduszku, że świat ten film ocenia należycie - czyli gorzej. Więc jedziesz z tymi idiotami, pajacami, matołami. Jakiś argument? A gdzieżby. Próbujesz innych zdenerwować, ale w życiu jeszcze nie zastosowałeś argumentu. :D

Dzieciuch jesteś, pośmiać się z ciebie można, ale brać cię poważnie to nawet mama nie potrafi.

ocenił(a) film na 9
hyrkan

hahaha ty zje*ie, po co chodzić do cyrku oglądać klaunów jak można wejść na filmweba. hyrkan do kolekcji brakuje ci już tylko czerwonego nosa (chyba że już masz).
no dobra panie polonisto trzy argumenty :
- jesteś debilem
- w serduszku (ale sweetaśne słowo) nic mnie nie boli i mam się dobrze, a z tego co zauważyłem wśród 38 milionów polaków trafili się dwaj antyfani, co do reszty świata to nie wiem
- łoo co do tej wiary to się sporo pomyliłeś, ja nie tylko wierze ale i wiem że jestem mądrzejszy
podsumowując : jak na osobę po 10 latach w podstawówce i tak wydajesz mi się zbyt głupi, argumentów nie stosuje bo nie lubie ja po prostu zawszę mam racje :) co do szczekania jak wychowywałeś się z dala od zwierząt to proponuje wpisać w internet słowa pies i szczekać.
normalnie czuje się jak nauczyciel tłumaczący klasowemu debilowi że 2+2=4
ok jak narazie 1:0 dla mnie, jak postanowisz mi coś odpisać z wielką chęcią znowu cię wyśmieje :)

ocenił(a) film na 6
azazel_913

O, teraz wyzwiska, potem wyzwiska. Następnie wyzwiska.

W serduszku masz ewidentny kompleks, bo gdy tylko ktoś prawdę napisał o kiczowatym filmie, zacząłeś serię wyzwisk. To nie świadczy dobrze o inteligencji.

Nie znasz żadnego ludzkiego języka. Nie argumentujesz. Jeśli ty mnie nazwiesz debilem, to jest to tylko prymitywny atak. A gdybym tak ja ciebie nazwał zwierzęciem, byłoby to stwierdzenie faktu, że nie wykazujesz intelektualnych ludzkich właściwości. :)

1:0 dla ciebie w jakiej kategorii? :D

ocenił(a) film na 6
azazel_913

A ile już jest dla ciebie w tym konkursie dzisiaj? Sobie przyznajesz punkty za wyzwiska i braki merytoryczne, czyli już chyba masz powyżej 30. ;) Musisz być dumny.

Jesteś dumny z czegoś poza wyzywaniem ludzi i robieniem błędów?

ocenił(a) film na 6
azazel_913

Umiałbyś dla żartu pisać przez chwilę poprawnie?

ocenił(a) film na 9
hyrkan

nigdy :)

ocenił(a) film na 6
azazel_913

Widzisz, jak łatwo dochodzimy do wspólnych wniosków?

A co umiesz robić poprawnie?

ocenił(a) film na 6
azazel_913

Naprawdę uważasz, że ocena "6" oznacza antyfana krzywdzącego film? :) Moja ocena jest bliższa średniej niż twoja. Nic nie wiesz o reszcie świata? :)

ocenił(a) film na 9
hyrkan

ocena nie mówi tyle co wypowiedzi na forum, i nie masz się co chwalić tym że wystawiłeś 6

ocenił(a) film na 6
azazel_913

To jest napisane, nie muszę się tym chwalić. Po prostu nie zauważyłeś od razu.

ocenił(a) film na 6
azazel_913

Film kiczowaty to tylko kategoria. Uznałeś, że to brutalny atak? :)

ocenił(a) film na 6
azazel_913

Bronisz przede mną Blade'a? Kurcze! Się poważnie naoglądałeś, że masz odruch obronny.

ocenił(a) film na 6
azazel_913

Czy gdy ci sprawdzę interpunkcję, to nie będzie mniej więcej tak, jakbym to ja był nauczycielem uczącym cię 2+2=4?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones