PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97597}

Bliźniacze smoki

Shuang long hui
7,0 1 141
ocen
7,0 10 1 1141
Bliźniacze smoki
powrót do forum filmu Bliźniacze smoki

Wyszło dobrze, ale osobiście uważam, że lepiej mogło być i mogli dać więcej gagów i nieporozumień (nie chodzi mi, że dwóch Chanów w jednym kadrze, ale żeby więcej zamieszania było). Świetna i perfekcyjna jest scena w łazience w hotelu (chyba), ale fajnie jakby dali więcej podobnych akcji. Ogólnie w pierwszej połowie trochę nudno było. I trochę przesadzony był wątek, że jeden z braci ma bezpośredni wpływ na drugiego. Sceny akcji wyglądają ok, ale aktor miał o wiele lepsze filmy z dużo lepszymi walkami i sekwencjami akcji. Ogólnie jest ok, wyszła pogodna komedia, ale myślę, że mogło troszkę lepiej być.

Goro_Gondo

A ja oceniłem film oczko wyżej, bo przypadł mi do gustu. Choreografia walk spoko, ale mogło być ciut więcej popisów Jackiego jak to w innych jego filmach. Gagi są śmieszne, może jest ich mało, ale nie są upchane na siłę. Motyw, kiedy to jeden z braci oddziałuje na drugiego, nooo zalatuje fantastyką, ale bez tego nie byłoby zabawnych scen :)
Fajna, luzacka komedia w stylu Jackiego.

ocenił(a) film na 7
bennyhillshow

Po kolejnym seansie parę lat temu stwierdziłem, że zbyt surowo oceniłem ten film - może nie jest najlepszy w dorobku JC, ale to naprawdę odjechana komedia pomyłek z walkami i choreografią na najwyższym poziomie. No i efekt dwóch Chanów na jednym ujęciu także niczego sobie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones