PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=284256}

Bo to jest miłość

Kyon Ki...
6,5 983
oceny
6,5 10 1 983
Bo to jest miłość
powrót do forum filmu Bo to jest miłość

SPOJLER !!!!

ocenił(a) film na 3

SPOJLER !!!!prawdziwą depresje to ja dostałam po obejrzeniu tego bollwoodzkiego hitu ...nie dość ze trwał 155 minut!!!ledwo wysiedziałam... to końcówka mnie załatwiła ... cała historia działa się w psychiatryku lekarka zakochała się w pacjencie który trafił tam za zabicie narzeczonej... zakochali się w sobie... on już się wyleczył bo był w ostrej depresji po utracie tej narzeczonej (która utopił co prawda myślał że narzeczona umie pływać i tylko się z nim droczy ze nie umie...) ... pięknie ładnie... ich przyjaciel ucieczkę ze szpitala za planował...i tu zaczyna się najlepsze nie zdążył bo tatuś bohaterki (kierownik psychiatryka )zamienił głównego bohatera w roślinę no i przyjaciel litując się nad kumplem zabija go idzie powiedzieć szefowi że zrobił to dla niego i siebie słyszy to główna bohaterka i wariuje hepi end jakich mało ogólnie mi się nie podobał i nie wiem skąd tak wysoka nota ja dałam 4/10

Ishtar99

Ja ryczałam na tym filmie, ale bardzo mi się podobał. Pokazał jacy ludzie mogą być bezwzględni...

ocenił(a) film na 2
upiorkowa

"Ja ryczałam na tym filmie, ale bardzo mi się podobał. Pokazał jacy ludzie mogą być bezwzględni... "
Nie ma nic do Ciebie, ale obejrzyj sobie "Naszą klasę"- wtedy się przekonasz, jacy ludzie mogą być bezwzględni.. Stokroć mocniejszy od "Kyon Ki". Te filmy zresztą nie da się ze sobą porównać.

ocenił(a) film na 7
Ishtar99

Jak dla mnie może film nie pokazał jacy ludzie mogą byc bezwzględni, ale
jak głupi.
Ja również płakałam.

Ishtar99

ja dalam 1/10, bo takiego g. to ja jeszcze w zyciu nie widzialam, no moze widzialam<kroki w chmurach>, ja uwielbiam bollywood, ale ten film to kompletna porazka, a zakonczenie to... brak slow, na tak niewyobrazalny obraz nedzy i rozpaczy, no coz moge dodac, poczatek mi sie nawet podobal, ale dajcie spokoj, koncowka=poraza;/

don33528

film ma jeden problem... sposób w jaki zmarła jego narzeczona jest po prostu głupi.Pierwsza część gdzie Salman robił pobojowisko ze szpitaka była super można było się pośmiać. Druga gdzie pokazują jego historie dla mnie nudna i głupia. Końcówka (ostatnie 10min) była najlepsza i wbijała w fotel.

użytkownik usunięty
Kruk_Ultimate

Mnie tez ogólnie nudziło to wspominanie, ale nie powiem, ze film był głupi. Dalam rade wysiedzieć końcówka była fajna. Bardziej ,mnie wynudził "lot Nad kukułczym gniazdem", niby ten sam film, ale nie wysiedziałam na nim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones