PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1052}
8,1 402 157
ocen
8,1 10 1 402157
6,8 31
ocen krytyków
Braveheart Waleczne Serce
powrót do forum filmu Braveheart - Waleczne Serce

??????

ocenił(a) film na 10

co taka niska ocena?toz to arcydzielo! takich filmow sie juz nie kreci! patrzac na opinie palantow stwierdzam ze nie warto czytac opini na forum!tumany nawet Waleczne Serce skrytykuja.idzcie lepiej na Avatara do kina

ocenił(a) film na 9
Persefona87

Jak byś PALANCIE nie zauważył ocena jest bardzo wysoka, a ludzie wypowiadają się o tym filmie w superlatywach. Więc wnioskuję że chciałeś dodać wpis pod innym filmem i ci się pomyliło.

ocenił(a) film na 9
Persefona87

przepraszam, oczywiście chciałem napisać: jak byś PALANCINÓWNO nie zauważyła.

ocenił(a) film na 10
Fortel

jak masz jakies watpliwosci tumanie to sobie rozwin zakladke ze wszytskimi odpowiedziami....a moze masz z tym problem i widzisz tylko 4 pierwsze? a nawiasem mowiac palancica to twoja stara wsiurze...
Waleczne Serce powinno byc arcydzielem..nie nizej

ocenił(a) film na 9
Persefona87

Ale tylko dla osób zachwycających się nim. Dla nikogo innego.
Pomijając stronę techniczną obrazu - bardzo dobrą - nagięcia historyczne są zbyt duże.
Pozdr.

ocenił(a) film na 10
Cypisek_syn_rumcajsa

W każdym filmie są naciągnięcia a nawet przegiecia historyczne.

ocenił(a) film na 9
Grant83

Wiem.
Ale to nie znaczy, że każdy musi obwołać taki obraz arydziełem. Chociaż bardzo mu niedaleko do takiego arcydzieła - film zachwyca. Jednak patos jaki bije z obrazu jest na -1pkt.

Pozdr.

ocenił(a) film na 10
Cypisek_syn_rumcajsa

to nie jest film dokumentaly!pomylilo ci sie cos!zero wrazliwosci artysdtycznej.typowy beton! jak chcesz faktow historycznych to zapieprzaj na strudia z historii powszechnej

ocenił(a) film na 10
Persefona87

nawet gdyby nie oparto scenariuszu filmu na wydarzeniach historycznych to osiągnął by taki sam sukces, a błędy filmie są niewielkie jak ktoś nie będzie ich na siłę szukał to się ich nie dopatrzy, jak dla mnie ten film będzie numerem 1 , już prawdopodobnie nikt nie stworzy takiego filmu jak gibson

użytkownik usunięty
Valeriusz

Film był co najmniej bardzo dobry. Mel Gibson i pozostali świetnie zagrali swoje role. Naprawdę warto go było obejrzeć. POLECAM !!!

ocenił(a) film na 9
Persefona87

Ale też nie historyczny. I dla mnie na pewno nie jest arcydziełem. Chociaż jak na "typowy beton" oceniłem go bardzo wysoko.

Persefona87

poziom twoich wypowiedzi tylko świadczy o tym, jakim ludziom podoba się ten film

ocenił(a) film na 8
the_victim

poziom tych wypowiedzi swiadczy tylko o tym,ze niektorzy powinni jeszcze troszke dorosnac zanim zaczna uzywac internetu i takich rzeczy jak fora itp

ocenił(a) film na 10
El_Magiko

Dokładnie, bo żal jest tracić czas na odpowiadanie, czy też odnoszenie się do tego czegoś, co oni nazywają komentarzami!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones