PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1052}
8,1 402 010
ocen
8,1 10 1 402010
6,8 30
ocen krytyków
Braveheart Waleczne Serce
powrót do forum filmu Braveheart - Waleczne Serce

wsadzili tam na siłę Sophie Marceau. Moim zdaniem to najmniej wiarygodna postać w tym filmie. Nie chodzi o grę aktorki, tylko o samą postać Izabelli. Kompletnie nie przekonały mnie motywy nią kierujące. "-Dlaczego to robisz? - Z powodu tego, jak na mnie patrzysz". Dajcie spokój. Póki te wyniosłe słowa dotyczyły wolności, walki o ojczyznę itp. to było ok, w końcu taka produkcja, ale to już moim zdaniem było niepotrzebne. Mogli zostawić ten wątek historii takim, jaki był naprawdę.
A tak, to w sumie nie mam się do czego przyczepić. Świetny film.

ocenił(a) film na 6
NickError

ale głupi ten film, sam bym taki mógł zrobić w domu

http://srecenzje.blox.pl/2011/04/Braveheart.html

jakubovski

Piszesz, że Gibson chce nam niby wcisnąć kit, a ty robisz tak samo. Wciskasz żałosne posty żeby zaistnieć.

ocenił(a) film na 10
jakubovski

Kretynku lepiej zajmij się na chacie gdy matuli nie będzie kręceniem filmów gdy walisz konika bo na tyle tylko będzie cię stać.

użytkownik usunięty
tomucho77

Napisał koniobijca od bloga "Najpiękniejsze kobiety swiata".

ocenił(a) film na 10

Spojrzałeś z którego roku jest mój post ?

NickError

Wsadzono ją po to ,żeby jednak był wątek miłosny dla kobiecej części widowni ,i ,żeby na koniec usatysfakcjonować widza ,pomysłem ,ze miejsce scotto-foba angola ,zająć miał na tronie Brytanii syn Wallace'a.

ocenił(a) film na 9
NickError

Według mnie postać Izabeli jest dobrze skonstruowana. Jest znudzoną księżniczką nie znającą miłości, a tylko politykę, dobre obyczaje i mającą na dodatek męża który jej nie kocha, spotyka nagle walecznego szkota, który ma jakieś ideały, walczy o wolność i jest gotów w imię miłości walczyć z całym garnizonem żołnierzy, na dodatek jest mądry i serdeczny wobec niej. Dziewczyna się zakochuje... a przy okazji jest ważnym aspektem prowadzenia wojny, przez wysyłanie ostrzeżeń o poczynaniach anglików. Według mnie ważna postać, świetnie zagrana.

ocenił(a) film na 9
Maciej07

Skoro jej mąż był zawziętym gejem, to nie musiała być nawet znudzona, tylko zwyczajnie samotna.

ocenił(a) film na 9
NickError

pełna zgoda, nie wszystkie postaci są potrzebne ... dlatego "tylko" 9/10, cała reszta to rewelacja, szczególnie sceny batalistyczne i muzyka ... cud miód :-)

ocenił(a) film na 10
NickError

I sam sobie pzryznałeś rację że czepiasz się nie wiadomo czego lub jak rzep psiego ogona.
Reasumując temat niepotrzebny sam sobie zaprzeczasz gościu.
Co do królowej Izabelli to była to wspaniała rola Sophie jak najbardziej potrzebna w tym genialnym filmie, i dzięki tej postaci cała historia Williama Wallaca stała się jeszcze bardziej dramatyczna i wzruszająca.
Co do bitw to one są one najważniejsze w tym filmie, to dzięki nim ten film jest tak genialny, co tu dużo mówić te bitwy są najlepsze jakie nakręcono w historii kina.

NickError

Świetnie to wytłumaczył Maciej07!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones