PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1052}
8,1 402 166
ocen
8,1 10 1 402166
6,8 31
ocen krytyków
Braveheart Waleczne Serce
powrót do forum filmu Braveheart - Waleczne Serce

Moja ocena to 6/10
Dalem jedno oczko wyzej za scene wymachiwania siusiakami na bitwie, ktora mnie rozbawila.

mariusz87kox

Co ma Braveheart do Władcy Pierścieni i czemu porównujesz te filmy? O_o

ocenił(a) film na 9
noquarter98

Porównywać Braveheart do Władcy Pierścieni to jak porównać Władce Pierścieni do włatcóf móch.
No dobra troche przegiąłem ale Władca Pierścieni różni się jednak znacznie od Braveheart

mariusz87kox

Podobna tematyka.
Roznica jest tylko w tym , ze to jest film historyczny, a tamto fantasy.

ocenił(a) film na 9
mariusz87kox

podobna tematyka:) bajki dla dzieci i epicke kino:) żenada gościu:)

ocenił(a) film na 6
maximus01

która to bajka?

jankotelegazeta23

W sumie to obie, aczkolwiek całkiem znośne.

ocenił(a) film na 9
jankotelegazeta23

Władek od Pierścionków oczywiście:)

ocenił(a) film na 6
maximus01

A to niby czemu? Bo są elfy?

użytkownik usunięty
mariusz87kox

Hehe ta różnica to przepaść ;)

ocenił(a) film na 10
mariusz87kox

Ja bym dał Władcy Pierścieni 4/10 ponieważ daleko mu do Piły, a tematyka jest podobna: walka dobra ze złem, zabijanie, ale w Pile jest pokazane bardziej realistycznie niż we Władcy no i to i to ma więcej niż dwie części. To twoje porównanie Władcy do Braveheart było tak samo nie trafione jak moje porównanie Piły i Władcy.

Hasan89

W pile postac uzywa pily, a w pozostalych dwoch uzywa miecza.

ocenił(a) film na 10
mariusz87kox

To i to ma ostrze. W takich kategoriach można porównywać nawet Forresta Gumpa z Troją. Ty nie rozumiesz o co nam chodzi?

ocenił(a) film na 7
Hasan89

Czemu niby nie można porównywać dwóch różnych filmów? Zawsze da się stwierdzić, czy fabuła jest dobra, czy nie zawiera dziur lub głupot, czy film nie jest przesiąknięty naiwnością lub patosem, czy podejmuje poważną tematykę, czy postaci są ciekawie nakreślone czy czarno-białe, czy muzyka jest dobra, czy zdjęcia są dobre, czy aktorstwo jest drewniane czy realistyczne, czy wszystkie elementy do siebie pasują itd.

gowniarz_wyniosly

Wszystko da się porównać.

ocenił(a) film na 7
adeck92

Otóż to.

ocenił(a) film na 10
mariusz87kox

rozbawiłeś mnie...jak można porównywać taki zajebisty film jakim jest braveheart z takim gniotem jak władca pierścieni(no może trochę przesadziłem z tym gniotem ale nie ma co porównywać)

ocenił(a) film na 9
linkin14

"Zgadzam się z przedmówcą, przejdźmy od słów do czynów..."
Tych dwóch filmów się porównywać nie da.
Bajka, którą człowiek zapomina po 3 minutach od końca seansu porównywać do filmu, który siedzi we łbie długo po obejrzeniu?
Nie przystoi!

kusy78

Wlasnie Braveheart to taka troche bajeczka.
LODR mimo, ze to fantasy jest bardziej realistyczny i poza tym ma muzyke nieporownywalna do zadnego filmu...

ocenił(a) film na 10
mariusz87kox

nie powiedziałbym.w braveheart sceny batalistyczne uznano za bardzo realistyczne,a muzyka też stoi na wysokim poziomie.natomiast ciekawi mnie co realistycznego znalazłeś w Lord of the rings?

ocenił(a) film na 10
linkin14

mariusz87kox ma rację tylko pod jednym względem we Władcy była lepsza muzyka, co nie zmienia faktu, że Braveheart jest arcydziełem, a Władca zwykłym dobrze zrobionym filmem.

ocenił(a) film na 10
mariusz87kox

nie wierze że jesteś takim idiotą....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones