PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1052}
8,1 402 166
ocen
8,1 10 1 402166
6,8 31
ocen krytyków
Braveheart Waleczne Serce
powrót do forum filmu Braveheart - Waleczne Serce

Dla każdego

ocenił(a) film na 9

Myślę, że ten film jest dla każdego z nas. Ponieważ jest on tak prosty w rozumieniu, bez wysiłku każdy zrozumie jego fabułę. Myślę, że właśnie dlatego ludzie lubią ten film. Chyba nie każdy lubi oglądać filmy z gatunku dramatu historycznego, ale ten można porównać nawet do dramatu romantycznego. Czyli to co zawsze się sprzeda. Ludzi słysząc słowo romantyczny (Komedia romantyczna, Piosenka romantyczna, Kolacja romantyczna etc.) idą grupowo do kin albo oglądają filmy w telewizji. Wiem, że to głupie porównanie. Ten film poprostu tak na mnie działa, chyba bardziej niż te wszystkie gnioty romantyczne. Sama sobie wyobrażam sobie taką historię romantyczną. Oddanie życia za miłość, bezwzględne poświęcenie się i wiara, że się uda. Nie zapominajmy jeszcze o historii, która idealnie wpasowała się w film oraz oczywiście reżyserie i aktorstwo Mel Gibsona oraz 5 oscarów. Jak dla mnie 10/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones