PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1052}
8,1 402 010
ocen
8,1 10 1 402010
6,8 30
ocen krytyków
Braveheart Waleczne Serce
powrót do forum filmu Braveheart - Waleczne Serce

Film genialny

ocenił(a) film na 10

Gdy o oglądałam po raz pierwszy wstrząsnął mną,wstrząsnęło mną okrucieństwo scen w tym
filmie,walka,wszystko,dosłownie wszystko,oczywiście wyłam jak bóbr.Teraz oglądałam go po raz
setny już bodajże,i nadal ten film mną wstrząsa a także wzrusza.Wylewam zawsze morze
łez....Uważam że film jest genialny,rewelacyjnie odzwierciedla to co działo się w tamtych
czasach,sceny są nakręcone zprzemyśleniem.Mel Gibson to mój ulubiony aktor i
reżyser.Uwielbiam filmy historyczne szczególnie dramaty.A ten film jest bez watpnienia moim
ulubionym filmem i zawsze będę do niego wracała.

ocenił(a) film na 10
Anastazja_47

Popieram, nie jesteś sama w zachwycie nad tym filmem :)

ocenił(a) film na 10
Anastazja_47

W 1995 w kinie nie mogłem się podnieść z wrażenia z fotela i oczywiście ze wzruszenia, minęło prawie 20 lat i po 30 seansie dalej mam tą samą frajdę i wzruszenia przy oglądaniu tego nie filmu lecz ARCYDZIEŁA!!! Jak dla mnie to film jest w ścisłym TOP 5 wszech czasów zaraz po Gladiatorze a przed F. Gump i oczywiście Zieloną Milą!!!

ocenił(a) film na 10
dzabi

Zazdroszczę, bo ja na nim niestety nie byłem w kinie. Ale jeśli takie wrażenie robi na małym ekranie, to co dopiero musiało być na sali kinowej ...

ocenił(a) film na 10
wesstman1

No było Mega - a to jeszcze był rok 1996 i taki film był czymś niesamowitym, w ogóle lata 90 to pasmo niesamowitych filmów. Teraz ta jakość trochę spada, oczywiście zdarzają się też filmy genialne ale nie ma już tego tyle co wtedy.

ocenił(a) film na 10
Anastazja_47

Najlepsza muzyka:P po prostu genialna :)

ocenił(a) film na 9
pinki96

zgadzam sie z przedmowca:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones