PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100562}

Bridget Jones: W pogoni za rozumem

Bridget Jones: The Edge of Reason
6,8 157 769
ocen
6,8 10 1 157769
5,8 22
oceny krytyków
Bridget Jones: W pogoni za rozumem
powrót do forum filmu Bridget Jones: W pogoni za rozumem

Właśnie przeczytałam "W pogoni za rozumem" i jestem niezmiernie ciakawa kto zagra...Colin'a Firth'a, z Którym Bridget przeprowadziła wywiad..

użytkownik usunięty
Agnes

Nikt!! Ztej sceny zrezygnowano:-(A mogło byc tak zabawnie....

Agnes

Co?!?!?!? No nie...a tak się uśmiałam czytając książkę...
dzięki za inf

Agnes

Swego czasu chodziły plotki, że podobno miał grać go jakiś amerykański aktor ponoć Travolta ale nie dam głowy tylko tak słyszałam w którymś progeamie tv o filmach... a skąd wiadomo, że zrezygnowali???

ocenił(a) film na 9
zasta

Ja też się nad tym zastanawiałam, kiedy czytałam. Pomyślałam sobie, że powinien w tej scenie wystąpić jakiś inny sławny brytyjski aktor.Problem w tym, że wszystkich wykorzystano już w pierwszej części.Bo jeśli nie Colin Firth ani Hugh Grant to kto??;)Musieli z tej sceny zrezygnować.A naprawdę była zabawna [choć trochę się dziwię Bridget, że z takim podziwem oglądała w kółko scenę z mokrą koszulą Darcy'ego w "Dumie i uprzedzeniu".Ta koszula nawet nie wygląda na mokrą ;D ]

użytkownik usunięty
Martyk

Ja natomiast czytaam że tą role na początku miał dostać George Clooney. Szkoda że zrazygnowali z tej sceny bo jest jedną z zabawniejszych :)

użytkownik usunięty
Agnes

czytalam wywiad z Colinem Firthem i mowil, ze nakrecili wywiad Renee- Bridget z nim, ktory pojawi sie jako bonus na wydaniu dvd razem z innymi scinkami ktore nie weszly do filmu. pozyjemy - zobaczymy. moze bedzie zabawniejszy niz sam film o co nie bedzie trudno, bo film uwazam za jedno z najwiekszych rozczarowan 2004 roku...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones