PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100562}

Bridget Jones: W pogoni za rozumem

Bridget Jones: The Edge of Reason
6,8 157 769
ocen
6,8 10 1 157769
5,8 22
oceny krytyków
Bridget Jones: W pogoni za rozumem
powrót do forum filmu Bridget Jones: W pogoni za rozumem

2 lepsza niż 1 :-)

użytkownik usunięty

Czytając niektóre wcześniejsze wypowiedzi muszę stwierdzić że absolutnie się z nimi NIe ZGADZAM!!! Film był świetny. Tylko czasami zdarza się że sequel jest lepszy od części pierwszej, a w tym przypadku właśnie o wiele lepiej ogląda się w pogoni za rozumem niż część pierwszą. Moim zdaniem jest więcej śmiesznych sytuacji gagów etc. a w komediach właśnie o to chodzi żeby śmieszyły i co z tego że bridget jest gruba i nie zawsze umie się ubrać przecież to jest właśnie zabawne w każdym razie mi to wcale nie przeszkadzało :) Osobiście naprawdę polecam ten film, dla optymistów i ludzi , którzy chcą się rozerwać np we wakacje, a tacy ludzie którzy mówią że film jest dnem zawsze będą, inaczej świat byłby monotonny... :D no cóż wszystkim się nie dogodzi. Ja jestem w pełni usatysfakcjonowana i nie żałuję czasu jaki spędziłam na obejrzenie tej komedii :-) pozdrawiam esymistów i wszystkich krytyków

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones