PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100562}

Bridget Jones: W pogoni za rozumem

Bridget Jones: The Edge of Reason
6,8 157 766
ocen
6,8 10 1 157766
5,8 22
oceny krytyków
Bridget Jones: W pogoni za rozumem
powrót do forum filmu Bridget Jones: W pogoni za rozumem

Najbardziej spieprzone sprawy chodzi mi o sceny tego filmu które nie powinny się pojawić lub takie które powinny. Ważną rzeczą jest Rebecca. SPOJLER! Ona lesbijką?! Wg mnie to bardzo duży błąd ze strony scenarzystów. Podróż z Danielem. Bardzo się zdziwiłąm oglądając tego typu sceny. Jeśli chodzi o to czego nie ma - piszący scenariusz zrezygnowali z kilku niezłych wątków jak np. wywiad z CF, ślub i wesele Judith, wszystkie momenty z Wellingtonem i rozterki miłosne przyjaciół Bridget... Na mój gust film w pewnych momentach zbyt odbiegał do książki żeby zasłużyć na taki sam tytuł jak ona.

ocenił(a) film na 8
k0cham_BIEBERKA

po części się z Tobą zgadzam, ale jak mieli nakręcić scenę wywiadu z CF skoro aktor grał w filmie Mark'a Darcy'ego ? to była chyba dla twórców ekranizacji ej książki swego rodzaju wskazówka kogo by mogli w tej roli obsadzić ;) i moim zdaniem nikt inny tak dobrze nie zagrałby Darcy'ego jak zrobił to Firth :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones