PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100562}

Bridget Jones: W pogoni za rozumem

Bridget Jones: The Edge of Reason
6,8 157 787
ocen
6,8 10 1 157787
5,8 23
oceny krytyków
Bridget Jones: W pogoni za rozumem
powrót do forum filmu Bridget Jones: W pogoni za rozumem

Okrojona wersja?

ocenił(a) film na 9

Witam wszystkich,
czy tylko ja odnosze wrazenie, ze wersja ktora widzialam w kinie jest okrojona? Ogladalam na sieci zdjecia z filmu i byla tam na przyklad scena w ktorej Bridget jezdzi konno (o czym wspomina pod koniec filmu) Poza tym film ma niby trwac 108min. Czyzby trzeba czekac na dvd?

ocenił(a) film na 10
misia_4

niestety nie tylko ty, sama się już zastanawiałam co jest grane, szczególnie że zdjęcie Bridget na koniu już dawno było opublikowane. Mam nadzieje że bardziej się postarają w wersji DVD. Ale kurcze, no my byśmy chyba też wysiedzieli te 10 min dłużej w kinie!!! Bo film był przecież SUPER!!!!

ocenił(a) film na 9
Elfka

My bysmy wysiedzieli i 3 godziny, tylko kina niestety lecą na masówkę. Reklamy plus film muszą się mieścić w 2 godzinach, no bo seanse są co 2 godziny :(( Smutne

ocenił(a) film na 10
misia_4

DOKŁADNIE!!!!!!!!
Reklamy bzdur i pierdół z zegarkiem w ręku trwały ok 17 min!!!!!!! A po kiego grzyba mi takie reklamy w kinie???? Mało tego w TV???? A reklamy filmów ok 7 min.
no i rzeczywiście na film zostaje ok 1.30 godziny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones