PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100562}

Bridget Jones: W pogoni za rozumem

Bridget Jones: The Edge of Reason
6,8 157 769
ocen
6,8 10 1 157769
5,8 22
oceny krytyków
Bridget Jones: W pogoni za rozumem
powrót do forum filmu Bridget Jones: W pogoni za rozumem

porażka...

ocenił(a) film na 1

oglądając drugą część przygód Bridget zawiodłam się... film jest chwilami nudny, mało śmieszny i ogólnie kiepski... jedynie muzyka ratuje sytuację... można go obejrzeć ale wg mnie nie warto

użytkownik usunięty
Jolie_2

zgadzam się muzyka była świtna. Ten film można sobie obejrzeć tylko i wyłącznie bez nastawienia że jest zrobiony na podstawie książki. Cała masa rzeczy jest zmyślona np. Daniel wogle nie pojechał z Bridget do Tajlandi ani nie pracował w tej samej telewizji co ona albo to że Rebeca jest lesbijką. Dużo wątków jest opuszczonych. Ehhh spodziewałam się zupełnie czegoś innego.

Nie chcę Ci, dziewczynko, psuć wizerunku rzeczywistości, ale cała ta historia jest zmyślona. Naprawdę mi przykro.

Yoohrand

otrzyj jad z kącika ust Yoohrandzie, "dziewczynka" tylko porównała film do książki

Dida_3

Znaczy się wie że to wszystko wstrętne oszustwo? Uff, no to w porządku...

Yoohrand

No jasne,
film, post, opinia - lipa to lipa, dziewczynki też o tym wiedzą, proszę Pana.

Dida_3

Ależ to mądre dziewczynki są! Pozdrowienia!

Yoohrand

zdziwilibyście się wszyscy ile to taki niby nie śmieszny, nieżyciowy, zmyślony, i wogóle do kitu film potrafi zmienic. nie za bardzo chyba wasze życie podpasowało do któregokolwiek z położeń postaci. otóż oświadczam wszem i wobec uroczyście ze film był skierowany do wąskiego grona odbiorców do którego napewno nie należycie, a ci z tego szacownego grona które wyniosło coś dla siebie są bardzo z filmu zadowoleni! szukacie humoru? polecam Shrek'a 2. szukacie efektów? polecam Ja, Robot. szukacie refleksji prowadzącej do konstruktywnego zastanowienia się nad swoim życiem? polecam Bridget Jones: W pogoni za rozumem:)

ocenił(a) film na 4
Jolie_2

A mnie się podobało. I całe szczęście, że film był inny niż książa, bo mogło być nudno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones