PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4357}

Brudny Harry

Dirty Harry
7,7 82 447
ocen
7,7 10 1 82447
7,7 20
ocen krytyków
Brudny Harry
powrót do forum filmu Brudny Harry

10/10

ocenił(a) film na 10

Ludzie to jest film dla facetów, dziewczynki nawet nie maja co podchodzic ;)

Galeon

Dokładnie. Mężczyźni na seans, a kobiety niech w tym czasie upieką jakiś placek. Tylko nie z rabarbarem, do cholery!

Galeon

Ojtam ojtam. Panowie niech się nie wydurniają, fakt bycia kobietą nie uniemożliwia obejrzenia, zrozumienia i polubienia filmu tego typu. Wiem, bo sprawdziłam. Z oceną jeszcze się wstrzymuję i chyba obejrzę go sobie jeszcze raz, zanim ocenię, ale podobał mi się bardzo. No. To tak żeby sobie jakiś stereotyp połamać na dobry początek dnia. =)

ocenił(a) film na 10
alter87

alter87 Ty to nawet dobrze rozumujesz :)

Galeon

No ba! =)

ocenił(a) film na 9
Galeon

Misiu, pierwszy raz oglądałam ten film jak miałam 14 lat - uważałam, że jest bardzo dobry. Dzisiaj mam 37 - uważam tak samo.
Mam dla Ciebie taka radę: nie pakuj wszystkich "dziewczynek" do jednego worka, bo to, że są jakieś pipy zapatrzone w "Patisona" nie oznacza, że nie ma kobiet, które znają się na prawdziwym, mocniejszym kinie. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8
DamaMarcia

dobrze gadasz! mnie się film bardzo podobał. dziewczyny też mogą polubić klasyki kina gangsterskiego, choć co do moich koleżanek ze szkoły to na słowa "Clint Eastwood" odpowiadają 'kto?'.

ocenił(a) film na 9
littlejudas

Hehe... Przypomina mi się, że moja babcia miała kiedyś w krzyżówce hasło "dookoła ciemno a przed tobą Eastwood" - oczywiście chodziło o kino :))

ocenił(a) film na 10
DamaMarcia

Dobre ! Chociaż wielu dziewczynom podobał się "Gran Torino", także to trochę burzy moją teorię ;)

ocenił(a) film na 9
DamaMarcia

Całkowicie się zgadzam,że nie trzeba być facetem, aby spodobał się film "Brudny Harry". Film może przypaść do gustu wielu kobietom chociażby ze względu na Clinta Eastwooda. Choć ja oceniłam film 9/10 nie tylko z tego powodu.

Wincentyna

Może przypaść do gustu, ale niewiele kobiet ma telewizor czy komputer w kuchni, więc jak mają ten film obejrzeć?

ocenił(a) film na 10
Wincentyna

No jestem w szoku :)

DamaMarcia

Święta racja, pozdrawiam ;).

Galeon

Rozumiem, że dziewczynki = kobiety. Jeśli tak, to z całym szacunkiem, ale pie***lisz. http://www.youtube.com/watch?v=0Rc-5llpD6M. Wstaw sobie zamiast wy - ty, możecie zamień na możesz i zamiast zabijaniu - kobietach. I poszukaj sobie odpowiedzi na to pytanie.

ocenił(a) film na 10
gtagirl

Może i pie...le ale ten twój nick dobrze brzmi ;)

Galeon

Ten nick już nie jest aktualny ;p Do mnie teraz pasuje Shepardsgirl albo tak z innej beczki girlfromwestern ;p

Galeon

Oj zabolała mnie Twoja uwaga, mam ochotę strzelić focha i rozpłakać się ze złości, ale to by było takie… no… dziewczyńskie… więc ośmielę się napisać, że moim skromnym (kobiecym) zdaniem, w historii kinematografii amerykańskiej nie ma fajniejszej postaci niż Brudny Harry. Uwielbiam go!

ocenił(a) film na 10
Karn_Evil_9

Ja też go uwielbiam! kobieto ;)

ocenił(a) film na 8
Galeon

Też jestem kobietą . Uważam że film jest bardzo dobry :)

ocenił(a) film na 10
Barbasia_

To wywołałem poruszenie, ale super, że tak uważasz :)

ocenił(a) film na 8
Galeon

:))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones