PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4357}

Brudny Harry

Dirty Harry
7,7 82 447
ocen
7,7 10 1 82447
7,7 20
ocen krytyków
Brudny Harry
powrót do forum filmu Brudny Harry

Oglądałam film z bratem. Jak dla mnie nuda jak cholera. Nie rozumiem jak można się ekscytować takimi starociami. Cały film to ganianie jakiegoś gliniarza za psychopatycznym mordercą. Brak napięcia, brak polotu. Klimaty dla małych chłopców bawiących się w policjantów i złodziei. Muzyka beznadziejna, jakieś werble, perkusja itp. Clint Eastwood jest obleśny że aż strach, gęba paskudna, ograniczona gra aktorska. Nie rozumiem zachwytów nad tym panem. Dobrze przynajmniej że ten gniot krótko trwa. Dłuższy byłby nie do zniesienia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
mcmojsak

Clint Eastwood zagrał tutaj genialnie. Ludzie tacy jak Gosia wpatrzeni w patisona albo w justina bibera nic nie wiedzący o prawdziwej roli to mogą sie wypowiadać na osiedlowym trzepaku. Pisanie takich rzeczy na temat takiej osoby aktora i świetnego reżysera świadczy tylko o braku jakiegokolwiek pojęcia ze strony Gosi...trzeba oglądać Sweet Gosiu filmy dla Ciebie Sweetaśne...Madagaskar Shrek albo jak wspomniał mcmojsak harry potter i księżyce w nowiu.pozdro dla fanów i sympatyków Clinta

kozak89

dziewczynka ma w profilu:
"Cześć! Jestem Małgorzata (Dla przyjaciół Gosia) Mam 13 lat (...)"
i po co się było podniecać? ;)

ocenił(a) film na 8
bambosze_babuni

13 latki mnie podniecaja. ale szczuple i ladne. :)

schiz

dziwnym nie jest ;)

schiz

no jak 13-latki cie podniecają to chyba trzeba ci załatwić dozór policyjny i zakaz zbliżania się do szkół i przedszkoli

max_38

Przedszkole z 13-latkami?

ocenił(a) film na 8
kozak89

akurat madagaskar i shrek to przyzwoite animacje

ocenił(a) film na 9
kozak89

Zgadzam się. To jedna z najlepszych ról Clinta Eastwooda. Ponadto mimo że film ma ponad 40 lat, to wciąż zachwycam się zdjęciami do niego. Scenariusz też jest nietuzinkowy, ale zdjęcia w tym filmie to majstersztyk. Młodsi widzowie nie czują już klimatu takiego kina. Ja z przyjemnością go obejrzałem jeszcze ze dwa razy na kanale TCM. Warto było sobie przypomnieć taki klasyk.

ocenił(a) film na 9
mcmojsak

"jesteś zakompleksioną małą pierdołą" - To było dobre : )))
W pełni się z Tobą zgadzam!!!
pozdro!

ocenił(a) film na 9
matysek150

oj, cos mi się zdaje, że szkoda, ze skasowano ten post...... swoją drogą na tak skrajną ocenę stać tylko bardzo młodą, "zieloną" osobę

ocenił(a) film na 9
Sweet_Gosia

Droga Gosiu - będę milszy niż poprzednik :)
Pamiętaj, że za dziesiąt lat (jak Bozia pozwoli) Ty też będziesz starociem którym może nikt nie będzie się ekscytował. Tylko, że stare filmy w przeciwieństwie do ludzi często nie tracą tak wiele a czasami wręcz zyskują w oczach innych. Prawdopodobnie jesteś młodą osobą, nie to co ja, więc można Ci wybaczyć. Ja w Twoim wieku byłem zachwycony tym filmem, ale czasy były inne, a i nie było Harrego Pottera (też go lubię!), czy Hanymontany (osz w mordę... tego akurat nie zrozumiem).
Wiadomo co człowiek to zdanie ale jednak aż tak radykalnie? Miejmy nadzieję że kiedyś spojrzysz jednak życzliwiej na ten film ;)

Wojtulek

u r my hero :)

użytkownik usunięty
Sweet_Gosia

Tak jak na forum "Amelii"- dzięki słitgosiu za polecanie mi filmów, bo u ciebie ocena 1 zwiastuje po prostu zarąbisty film (od razu dałem "na pewno obejrzę" :D). Jeszcze raz dzięki słitgosiu- brudzie, syfie i odpadzie tego portalu.

Coś w tym jest co piszesz. Warto też zauważyć, że 90% jej ocen to 1 albo 9,10. Zupełnie jak w komputerowym systemie binarnym, dobre, albo nie ;). Chyba dziewczyna ma kłopoty z ocenianiem swoich wrażeń z oglądania filmów...

użytkownik usunięty
Sweet_Gosia

Widzę temat jest bardzo stary. Ale chcę tylko napisać, że oceniając "Dirty Harry" na 1/10 pokazujesz mi jak bardzo i jak szybko zarazem zeszło na dno dzisiejsze podejście do filmów. Mam nadzieję, że jesteś jeszcze małą dziewczynką bo jeżeli tak pisze osoba dorosła po obejrzeniu tego filmu to za 20 lat wszyscy widzowie kina akcji, thrillerów, filmów wojennych itp., będą musieli wyrzucić telewizory na śmietnik bo w TV będą puszczali taki chłam, że po rozmowach ze znajomymi na temat filmów każdy będzie miał w głowie tylko jedną myśl: "trucizna, lina czy pistolet".

ocenił(a) film na 10

Nie martw się, jest jeszcze młodzież której ten film się podoba. Ja rozumiem, że komuś się nie spodobał, ale żeby od razu 1/10. Nie ładnie...

ocenił(a) film na 8

.. JUŻ OD DAWNA puszczają taki chłam, że nie używam tv.
tylko siec zawiera dobre filmy!

schiz

a w kinach lub na DVD nie ma dobrych filmów ? Filmy są tylko w sieci ? Takich głupot dawno nie czytałem

Sweet_Gosia

a nie wiedzialem ze dziewczyny mogą byc trollami

ocenił(a) film na 8
ObiWanKenobi444

.MOGĄ........i nazywa się je TROLLEJBUSAMI!!!

ocenił(a) film na 6
schiz

Hejże, któż jest na Twym awatarze? Mam nadzieję, że pochodzi z jakiegoś filmu. Powiedz, proszę!

Sweet_Gosia

Witam! Po lekturze twojego postu, jestem bardzo zdziwiony! Film super, muzyka powalająca z nóg, stwarzająca niesamowita atmosferę (w każdej z następnych filmów z serii o inspektorze Callahanie już tego nie ma, a szkoda...). Wiele wysiłku włożono w realizacje tego filmu. Czy są jeszcze tacy ludzie, którzy bezgranicznie poświęcają się w pracy kosztem prywatnego życia? A tytułowy bohater taki jest, walczy z systemem, z ludźmi łamiącymi prawo i jeszcze mu się przeszkadza. Ten film niesie przesłanie: iść do końca! Co do Clinta, on idealnie pasował do tej roli! Film "Brudny Harry" to prawdziwy klasyk.

ocenił(a) film na 9
abcdedcba

jak mozna dac 1 skad ty sie urwalas z pokebola wylecialas??

TulekPiWulgarGangsta

Widać pokemonów się nie oglądało. To były inteligentne istoty, nie to co ta słodka gosia.

Sweet_Gosia

Patrząc na Twoje oceny filmów, gdzie absolutne klasyki i arcydzieła oceniłaś jak leci na 1/10, a "sweetaśne" filmy na 9/10, 10/10, nie mogę oprzeć się wrażeniu, że jesteś zwykła prowokacją. Tylko szkoda, że tacy ludzie jak Ty zaniżają swoją głupotą średnią takich świetnych filmów.

ocenił(a) film na 9
Sweet_Gosia

Sweet Gosiu! Już sądząc po Twojej xywce, jesteś bardzo sweet dziewczyną, lubisz sweet filmy i sweet chłopaczków. Niestety, Clint Eastwood nie jest bynajmniej 'sweet', a wręcz 'hard', więc absolutnie nie dziwię się, że Ci sie nie podobał!
Starocie... No właśnie, ten film tym Ci zawinił, że nakręcono go niecałe 40 lat temu, i fakt, że stał się przykładem dla pokolenia filmów kryminalnych, nie zwraca Twojej uwagi. Być może nowsze filmy, z bardziej 'złożoną' fabułą, przypadną Ci do gustu?
Muzyka to werble, perkusja, itp... No wiem, że to nie schizowa gitarka i sweet głosik Billa z Tokio Hotel, ale cóż - gusta gustami, ja np. uważam ją za rewelacyjną.
Widzisz, jak bardzo nasze pokolenia się różnią, i filmy, które oglądamy? Może 'Brudny Harry' to nauczka dla Ciebie, żebyś nie brała się więcej za 'stare gnioty', które (jakim prawem?!!! *) ktoś nazwał KLASYKĄ...
Pozdrawiam.

* dla niekumatych: to była ironia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
pionas666

ajajaj, mam nadzieję że to nie do mnie było :)

na przyszłość klikaj 'odpowiedz' przy autorze, bo może dojść do nieporozumienia...

ocenił(a) film na 10
pionas666

Eja co napisałeś pionas666 ze ci zablokowali komentarz?

Bruce_Lee

Może wyślemy petycję do admina,żeby usunąć tego trolla?

ocenił(a) film na 8
Sweet_Gosia

Jeśli to nie jest prowokacja i naprawdę tak sądzisz to czym prędzej skasuj konto i zaprzestań oglądania filmów.

Sweet_Gosia

gierary hirr !

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Sweet_Gosia

dla mnie ta cała gosia jest największą pomyłką tego portalu . Niebanalne przesłanie a w najwyżej oceniane same bajki i filmy disneya. I jeszcze wszędzie piszesz że jesteś dojrzała . To tylko potwierdza moje 1 zdanie. NIE POZDRAWIAM !!

ocenił(a) film na 7
Sweet_Gosia

Hej, fajna jesteś. Napisz do mnie:)

ocenił(a) film na 10
Dude_

Ja pomimo tego, że mam 14 lat uwielbiam filmy sensacyjne. Są one zdecydowanie lepsze od tych beznadziejnych filmów jak Władca Pierścieni, Harry Potter itp. Wolę oglądać w telewizji twardych facetów jak Clint Eastwood, Chuck Norris, Steven Seagal niż beznadziejne kolorowe gwiazdki jak Justin Bieber czy Hannah Montana. Poza tym uważam, że Brudny Harry i Gran Torino to najlepsze filmy Clint'a Eastwood'a.

użytkownik usunięty
Barack

beznadziejnych filmów jak Władca Pierścieni i Harry Potter? Może i Harry Potter to bajka dla hot 13, ale film był dobry. I jeśli uważasz, że Władca Pierścieni to beznadziejny film, to polecam jednak Chane Montane

Sweet_Gosia

No jasne, za to arcydzieła takie jak "Nie wierzcie bliźniaczkom" oraz "Historia kopciuszka" mają u ciebie najwyższą notę.Bardzo mądry wybór gosiu. Jednak Ja proponuję ci pozostać w swoim świecie bajek i nie komentować klasyki jeśli jej po prostu nie rozumiesz.

ocenił(a) film na 7
Wolfgang121314

właśnie:) spie..alaj oglądać Pattisonka ..

ocenił(a) film na 10
Sweet_Gosia

Twoje argumenty ścinają z nóg... No nic, pogadamy za pare latek, jak trochę w piórka obrośniesz.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Sweet_Gosia

Cały profil Sweet_Gosi to jakaś prowokacja.. The Thing 1/10, The Godfather 1/10, seria Gwiezdych Wojen i Indiany Jonesa 1/10 klasyki kina, które zna chyba każdy i takie oceny? Za to "dobre kino z inteligentnym, niebanalnym przesłaniem" (opis z profilu) typu Garbi - Super bryka, Camp Rock dostaje 10/10. Proszę litości..

ocenił(a) film na 8
daro_ufo

O jezu ! Nie zauważyłem że tak wiekopomne arcydzieło i przejaw geniuszu filmowego jakim jest "The Thing" dostał od niej 1/10. Och Ach serce mnie rozbolało. I tak 8 dnia bóg dał ludziom dostęp do internetu, a 9 dnia już go nie było:) Szok. Na stos tą czarownicę(żartuje)

ocenił(a) film na 8
Sweet_Gosia

Cóż za interesująca wypowiedź. Stare filmy są złe. Eastwood kiepsko gra. A słit komedyjki to bardzo ciekawe i ambitne filmy? Z twojego profilu wnioskuję też, że gwiazdki disneya to wspaniali aktorzy. Widać też twoją niechęć nie tylko do starych filmów ale i zespołów, które tak brutalnie oceniłaś na 1. No to niezły masz gust nie ma co.

ocenił(a) film na 10
Sweet_Gosia

haha zal mi jej jak mozna dac takiemu swietnemu filmowi 1 trzeba miec w glowie nie po kolei w glowie odezwala sie gosia sweet na temat powaznych klasycznych i zajebistych filmow co ostatnio oglądala camp rock haha pozalowania ta gosia Clint Eastwood gosiu sweet to jeden z najlepszych aktorów swaiata , jest legendom a Brudny Harry to klasyka ktora dala przyklada pozniejszych filmow az do dzisiaj Clint Eastwood jest swietnym rezyserem i aktorem a twoj pattisonek itd mogl by mu buty czyscic (heh) ty nawet nie wiesz co ty wogole mowisz dziewczynko . tobie podobaja sie jacys popierdzieleni pattisonowi harry potter hahaha ale oni sa przeswitasnie nie haha zal Clint Eastwood to facet ktorego chciala by kazda kobieta a ty idz se do pattisonka i pottera Nie odzywaj sie na tematy ktore jeszcze nie rozumiesz pozalowania jestes godna

Sweet_Gosia

zgadzam sie z tobo eastwood jest paskudny

ocenił(a) film na 10
gosiagosia333

haha jestes zalosna a filmy ktore ogladasz sa zalosne jakies polskie szmiry ktore sa do dupy

gosiagosia333

Sama jesteś paskudna, patrząc na to zdjęcie w profilu. Masz taki wytrzeszcz oczu od trollowania pewnie, czy to zdjęcie to również prowokacja, jak cała twoja paplanina.

ocenił(a) film na 8
Sweet_Gosia

Batman cie dorwie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones