PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4357}

Brudny Harry

Dirty Harry
7,7 82 441
ocen
7,7 10 1 82441
7,7 20
ocen krytyków
Brudny Harry
powrót do forum filmu Brudny Harry

Film arcydzieło...

ocenił(a) film na 10

I dziś to klaska kina ale tak sobie myślę że Audie Murphy był by lepszym Skorpionem niż Robinson. Oglądam ostatnio westerny z tym panem i są bardzo dobre. Sam Murphy był doskonałym aktorem. Szkoda że zginął.

ocenił(a) film na 9
frycek49

Cala seria (5 czesci) jest mega klimatyczna...... :)

ocenił(a) film na 10
DexterX

To fakt, bardzo lubię klimaty kina akcji z lat 70. Dobry brutal, piękne amerykańskie krążowniki duże spluw... Ech

ocenił(a) film na 10
frycek49

Ja bardziej wolę klimaty kina akcji lat 80 i filmy typu ,,Rambo -pierwsza krew ,, ,,Terminator ,, czy ,,Szklana Pułapka ,, ale lata 70 czy 60 też są extra !!!

ocenił(a) film na 10
frycek49

A według ciebie frycek co jest lepsze ? Te nowsze filmy akcji typu ,,Raid ,, ,,Niezniszczalni ,, ,,Mission :Imposible ,seria Szybcy i Wściekli , ,,xXX czy te stare filmy akcji z lat 70 typu ,,Zyczenie śmierci ,, ,,Brudny Harry ,, ,,Francuski Łącznik ,, ,,Ucieczka Gangstera ,, itp Co sprawia że akcyjniaki z lat 70 są takie magiczne ? Kiedyś chyba napisałeś jakiemuś kumplowi ,chyba ,,Znawcy Tematu ,, że wolisz akcyjniaki z lat 70-80-90 .W sumie ja też je wolę ale nie umiem jak to wytłumaczyć :D

ocenił(a) film na 10
frycek49

Zgadzam się,klimat tego filmu jest świetny.Tyle lat minęło od premiery,ale to nadal jeden z najlepszych filmów akcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones