PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4357}

Brudny Harry

Dirty Harry
7,7 82 447
ocen
7,7 10 1 82447
7,7 20
ocen krytyków
Brudny Harry
powrót do forum filmu Brudny Harry

odliczałem tylko minuty do końca... wypada obejrzećtakie filmy które według wielkich świata kina uważa się za "klasykę" - ale okazuje się teraz, że ta wielkość to przyrównuje smerfom albo disco-robaczkom...
cała seria z Brudnym Harrym - jeden motyw - jestem nieustraszony glina, bójcie się bo was dorwę pif paf brum brum bójcie się pif paf brum brum i tak w kółko przez dwie godziny.....
do teraz nie widziałem gorszych filmów z Clintem Eastwoodem niż ta seria... dzięki bogu tak bardzo się wyrobił - że można by powiedzieć "zreinstalował" chyba sobie swój system...

ocenił(a) film na 5
e_nygma

No cóż, trudno nie zgodzić się z tą opinią. Prawdę mówiąc dziwię się że oceniłeś film na 6. Dla mnie do 6 trochę zabrakło.

ocenił(a) film na 8
e_nygma

Człowiek, który zdaje się wszystkim częściom Uprowadzonej daje 9 (Gniew Oceanu otrzymał od ciebie 10, nie wspominając już o innych ocenach), nie powinien w ogóle wypowiadać się na temat tego filmu. Żal mi ciebie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones