PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465494}

Brzydka prawda

The Ugly Truth
6,9 131 435
ocen
6,9 10 1 131435
5,3 11
ocen krytyków
Brzydka prawda
powrót do forum filmu Brzydka prawda

8/10

ocenił(a) film na 8

Wg mnie ten film jako komedia romantyczna spełnia oczekiwania widza.:) Podobał mi się motyw jak
zakochiwał się w swojej uczennicy.;p dobrze dobrane charaktery bohaterów i aktorzy też naprawdę
niczego sobie grają.:) spedziłam bardzo miłe 1,5 godziny.:) Lekka bardzo fajna.:)

ocenił(a) film na 5
Filmowa12

Przepraszam, wszedłem tylko ze względu na ocenę, która poprzez pogrubioną czcionkę rzuca się w oczy, a co do twojej oceny to Ty ten film tak postrzegasz i już, i nikomu nic do tego !!! No a ja - obejrzałem ! Niby do śmiechu, niby nie do śmiechu, cieniusieńkie dialogi,bezsensownie przerysowanie postacie bohaterów - typowy obraz dla amerykańskiego widza - cieniutki ten filmik, oj ! cieniutki !!! - myślę, że 5/10 to za dużo ale niech tak zostanie.

ocenił(a) film na 8
Szpila_1308

Wiesz myślę że każdy ma swoj typ i preferencję. Każdemu co innego się podoba. Z tego co wiem mężczyźni raczej nie przepadaja za takim kinem, a kobiety wręcz przeciwnie. To oczywiście nie jest we wszystkich przypadkach. Ja obejrzałam kilkadziesiąt tego typu filmów i mogłabym oglądać dalej, ale widzę już u siebie segregację, czyli jak wracam do naprawdę słabej komedii romantycznej to dziwię się sobie że mi się wcześniej podobała, więc z tego wynika że każdy kolejny film ma coraz większą konkurencję i potrzebuje więcej żeby mnie wciągnąc- temu się to udało, stąd ta ocena.

ocenił(a) film na 5
Filmowa12

Brawo dla ciebie !!!, podoba mi się to jak bronisz swojego punktu widzenia. Pamiętaj, że jesteś sama w sobie jedna jedyna - niepowtarzalna. Twoje postrzeganie filmu, a sięgając głębiej nawet świata może być, ale nie musi, zbieżne z innymi osobami i w tym człowiecza uroda pokazująca, że nie jesteśmy zaprogramowanym bezmózgowiem. Istotnie, nie przepadam za takim kinem ale mam koło siebie takie kochane ''Serduszko'', które dokonuje na mnie, kiedy dostanie w swoje ręce ten gatunek filmowy, ''gwałtu'' stwierdzając, że oglądanie beze mnie to żadne oglądanie - no i cóż ja mogę zrobić - no oglądam i już sporo się tego naoglądałem. Pozdrawiam - tak trzymaj !!!

ocenił(a) film na 8
Szpila_1308

hahaha Pani "Serduszko" dobrze mówi.:) fajnie jest obejrzeć coś takiego razem, to miłe chwile są.:) co do reszty to nie lubię powierzchowności ale lubię konkret z tego wynikają moje opinie i byc może też nastawienie do niektorych filmow.:) Rówinież pozdrawiam i życzę miłego wieczoru, być może przy ciekawej komedii romantycznej która w przeciwieństwie do tej Cię wciągnie.:)

ocenił(a) film na 8
Filmowa12

8/10.

użytkownik usunięty
Filmowa12

8/10 ! Gdzie nie przepadam za komediami, ta mi się spodobała :)

Filmowa12

Bardzo fajny film :)

ocenił(a) film na 10
Purslane

Super komedia romantyczna, jedna z moich ulubionych w tym gatunku.

Filmowa12

Moja ulubiona komedia, bez wątpliwości :) Chociaż oglądałam już ze sto razy, to za każdym razem się śmieję. Scena w restauracji z wibrującymi majtkami zawsze, ale to zawsze rozbawia mnie do łez :) Żaden inny film nie jest tak wdzięczny jak ten. To taki mój dyżurny "Poprawiacz Humoru" :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones