PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465494}

Brzydka prawda

The Ugly Truth
6,9 131 414
ocen
6,9 10 1 131414
5,3 11
ocen krytyków
Brzydka prawda
powrót do forum filmu Brzydka prawda

ale ta komedia była naprawdę fajna :). Nie jest to kino najwyższych lotów czy ambicji, ale też nie takim kinem człowiek żyje i od czasu do czasu powinien się pośmiać, a ten film jest do tego idealny.

mourningrise

Tylko dwa razy podczas tego filmu się śmiałem, wtedy jak w restauracji mały chłopczyk sterował pilotem do jej (Abby) wibrującej bielizny i na meczu jak wylała picie na spodnie Colina.... dwa razy na półtorej godziny komedii to trochę za mało jednak.

ocenił(a) film na 9
luki22_filmweb

No mruk tylko tyle mogę powiedzieć, a i jeszcze szkoda mi cię, bo nie wiesz co tracisz...

Mimi_15

Mi też Ciebie szczerze szkoda, podniecać się taką średnią produkcją, żenada :/ ....marniutki i słaby gust.... na 100% byłaś zachwycona również tandetami typu "Ciacho" i "Och Karol 2" ... pogratulować.

luki22_filmweb

Nie porównuj kiepskiej, polskiej produkcji do dobrego filmu amerykańskiego. jak widzę po Twoim profilu - nie interesujesz się zbytnio amerykańskimi komediami, więc mogę śmiało stwierdzić, że jest to 1 czy 2 film tego gatunku, który obejrzałeś, więc nawet nie wiesz co jest zabawne, a co nie.

lenag

"więc nawet nie wiesz co jest zabawne, a co nie. " hehe dawno nikt tak dobitnie nie napisał o mnie całej prawdy :)... baw się dobrze

użytkownik usunięty
luki22_filmweb

Mike był za to zabawny...:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones