PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698748}
6,5 6 025
ocen
6,5 10 1 6025
Camp X Ray
powrót do forum filmu Camp X-Ray

Dobry

ocenił(a) film na 9

Przed obejrzeniem byłam pewna, iż ten film spodoba mi się w małym stopniu ponieważ jest to kino dla mężczyzn, a ja takiego rodzaju filmów nie lubię.
Dlaczego jednak zdecydowałam się na "Camp X-Ray"?
1. Kristen Stewart
2. Dość ciekawy scenariusz (pomimo, że dla płci męskiej).

I film okazał się bardzo dobry. Nie nudził mnie! Świetne kino. Akcja rozwijała się dość wolno i melancholijnie (przynajmniej w moim odczuciu) a to moim zdaniem plus. Co do Kristen Stewart - nie odegrała świetnie swojej postaci. Ale zagrała lepiej niż w "Zmierzchu", więc jest dobrze.

Polecam "Camp X-Ray".

ocenił(a) film na 7
angelika11455

Kristen Stewart, akurat nie mam nic do zarzucenia. W moim mniemaniu miała zagrać zagubioną, strażniczkę która z czasem zmienia całkowity stosunek do tego kto tak na prawdę jest katem,a kto ofiarą- i wyszło jej całkiem przyzwoicie.

angelika11455

Filmy nie mają płci...Lel

angelika11455

To nie jest kino dla mężczyzn - w najmniejszym stopniu. Scenariusz też nie jest dla "mężczyzn" - nie wiem skąd wyciągasz takie wnioski.
To typowe kino właśnie kobiece (albo raczej dziewczęce) o wielkich rozterkach i przeżywaniu, przeszyte grubą nicią braku realizmu i emocjonalności.

Ten film w ostatnich scenach woła o pomstę a jedyna słuszna reakcja powinna się wyrażać w pytaniu "co takiego?!". Powinien jej wyłamać rękę w łokciu w złamaniu otwartym, kiedy ją włożyła przez to okienko i przytrzymać żeby się wykrwawiła i nie zdążyli jej pomóc, albo przeciąć tętnicę pod pachą co dałoby jej kilkanaście sekund życia przy najlepszych wiatrach - takie rzeczy się dzieją w więzieniach o zaostrzonym rygorze w przypadku najmniejszego braku uwagi ze strony strażnika, a nie to, co tam przedstawili. Tym bardziej kiedy skazany nie ma nic do stracenia. Między innymi właśnie dlatego to jakaś pop*erdółka dla dziewczynek. W dodatku film śmierdzi polityczną poprawnością wciskaną ludziom na siłę.

Obejrzyj sobie film "Felon" np., tam jest całkiem dobrze pokazana procedura obcowania z więźniem.

Strata czasu, zdecydowanie nie polecam. A główna aktorka dawno powinna skończyć z nagrywaniem czegokolwiek, bo aktorsko to jakaś kpina.

I to nie głupi, ślepy hejt tylko obiektywna i uzasadniona opinia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones