PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=905}
7,9 94 876
ocen
7,9 10 1 94876
8,2 34
oceny krytyków
Casablanca
powrót do forum filmu Casablanca

beznadzieja,po hwili juz mi sie nudzilo. daleko mu do arcydziel jak np."pila" czy "szybcy i wsciekli"

k0zak111

No to widać właśnie jakie masz arcydzieła :]

ocenił(a) film na 9
khia87

Dokładnie... I pewnie masz mniej niż 15 lat:) Wnioskuję po Twoich arcydziełach... :D Piła ha!!:D

ocenił(a) film na 10
k0zak111

Skoro dla ciebie arcydziełami są "piła" oraz "szybcy i wściekli", to nie bierz się za filmy typu "Casablanca". Za bardzo Cię przerastają.

k0zak111

porównywanie casablanki do piły jest skrajnie nie poważne . Nie przepadam za tym filmem jest bardzo , bardzo przereklamowany. Chyba jedynie kobiety za nim przepadają Są większe perełki tego typu złotej ery Hollywood " To wspaniałe życie " "bulwar zachodzącego słońca " "wichrowe wzgórza"

nazywanie piły arcydziełem to już odważne stwierdzenie !! Ciekawe jakim argumentem byś to poparł ??

promil77

Odpowiedź jest oczywista: żadnym. Bo takowe nie istnieją.
A pan k0zak111 to zwykły i do tego marny prowokator, od razu widać. ;)

ocenił(a) film na 9
k0zak111

'arcydziel jak np."pila" czy "szybcy i wsciekli"'
hahahahahaha :D
masz poczucie humoru :D

ocenił(a) film na 9
k0zak111

heh jak tak patrze na to całe top świat to Casablanca była jeszcze niedawno koło 40 miejsca, teraz jest poniżej 70. Widać że tacy idioci jak założyciel powyższego tematu wzięli się do roboty.

_GF_

ogólnie starsze filmy ustępują nowym . Coraz mniej filmów z klasyki pozostaje w top 100 . Mocno jeszcze się trzyma "12 gniewnych ludzi " i "Psychoza " dobre i tyle a Casablanka " ... no coż były lepsze filmy z tego okresu ale dobrze że takie starsze filmy się docenia

k0zak111

Buhahahaha
Co ty wgle człowieku porównujesz ?!
Piłę z Casablanką ?!?!
To tak jak by porównywać "Przeminęło z wiatrem" z "Matrixem"
Czy już niektórzy wgle nie mają obiektywnego spojrzenia w ocenianiu filmów?!

k0zak111

Gówniana prowokacja...........................

Tanat

"Arcydzieła jak <<Szybcy i wściekli>>".
To musi być prowokacja. Bo jak nie to założyciel tego tematu jest wiadomo kim.

Tanat

AMEN.

millone

Po co w ogóle odpisujecie małoletniemu palantowi, kiedy on sobie jaja robi.

ocenił(a) film na 5
k0zak111

dureń założył temat i sprowokował no i niestety masa jeszcze większych łebków zaczęła odpisywać - kwintesencja filmwebu

ocenił(a) film na 9
GhostFace

"dureń założył temat i sprowokował no i niestety masa jeszcze większych łebków zaczęła odpisywać"
a Ty kim jesteś w takim razie?

k_rach

Mnie każda część "Piły" i "szybcy..." się podobała.

Ale porównanie Casablanki do Piły? Nieważne kto co lubi, ale to po prostu nie te same klasy. To jest niepoważne. Kurna, że są tacy ludzie...

k0zak111

Spoko.

yellow_truck_airlines

jak ty porównujesz piłe i szybcy i wściekli do arcydzieła to widać jaką wartość ma dla Ciebie dobry film.

k0zak111

Jeżeli "Piła" i "Szybcy i wściekli" to dla Ciebie arcydzieła to znaczy, że dawka leków jakie przyjmujesz jest zbyt wysoka. Chłopie skończ z apteką. No i taka moja rada: używaj polskich liter!!

ocenił(a) film na 7
k0zak111

jedno wielkie IKS DE ...............................

leże i kwiczę ze śmiechu <rotfl> co za koleś...

k0zak111

leże i kwicze ze wszystkich którzy odpisują.

Nie karm trolla.

Avast

chyba zmieszchu nie widzieliscie to dopiero "arcydzielo" bylo :)


nie no tak szczeze ze sadze ze wypowiedz kozaka albo byla ironiczna albo ma 10 lat nie mniej jednak ten film wcale ciekawym bardzo niejest "wichrowe wzgorza" są ciekawsze lecz uwazam ze kazdy ma swoj gust i niech oglada to naco ma ochote wlasnie koncze liceum "niby filmowe" niby bo
wiekszosc ludzi przyszla tam bo byl niski prog rekrutacji ale jak widze czym zachwycaja sie pierwszo klasisci i uczniowie konczacy szkole mozna bardzo dobrze zaobserwowac jak z czasem ludzie zmieniaja swoje upodobania i dojrzewają kazdy wiek ma swoje prawa i mlodsi wola obejzec pile a starsi np "Dzien świra" ktory jest dla jednych dramatem dla innych komedia chociaz z tym ostatnim niepowinni go kojazyc amen

ocenił(a) film na 10
Ramin

Jestem w drugiej liceum i na kółkach filmowych zauważyłam to samo, w naszym przypadku zwykle od pierwszej klasy poglądy takie się zmieniają (może przez to kółko :)). Oczy mi się wtedy otworzyły i zauważyłam, że na świecie istnieje wiele dużo lepszych, często kultowych filmów, których wręcz nie wypada nie obejrzeć. Teraz nadrabiam zaległości :)
Co z kolei nie oznacza, że nie mogę pośmiać się przy głupiej komedyjce, ale nazywanie takich filmów arcydziełem to przesada.

monao92

Hahahaha boski jest kolo :D co sie tak pultacie na niego :) Troche humoru na filmwebie nie zaszkodzi :D Bo wątpie żeby był aż tak ograniczony co do filmow :D:D

ocenił(a) film na 8
monao92

W jakim lo w wawie są kółka filmowe, jeśli można wiedzieć?

k0zak111

hahahah komentarz wszechczasów to jest!! haha brak mi słów, 'piła' jest dziełem hahaha no nie wyrabiam XDDD!

ocenił(a) film na 7
k0zak111

Tylko że to była prowokacja , tak aby kazdy pisał jak on sie na filmach nie zna . kazdy wie ze piła i szybcy to nędzne filmy . autor pierwszego posta zapewne też. :D

k0zak111

to prowokacja CBA 25 postów poniżej moze sie spodziewac wizyty agenta Tomka

k0zak111

"daleko mu do arcydziel jak np."pila" czy "szybcy i wsciekli" "
hahaha!! po przeczytaniu tej super opinii to aż mi się gile w nosie ze śmiechu poprzekręcały!!

użytkownik usunięty
k0zak111

Prowokacja?

jaka prowokacja?
do czołówki najlepszych filmów w historii warto również zaliczyć trylogię "Mali agenci". Ale tu każdym się ze mną zgodzi

k0zak111

Nie wiem co myśleć, mózg mi się zlasował od tego... nie wiem czy to pisało dziecko, prowokator czy debil.

PS.: jeśli możecie to zarejestrujcie się http://fixrapid.com/?premium=WookieLG to kosztuje tylko złotówkę.

ocenił(a) film na 10
k0zak111

Nie stary, nie każdy! "Mali Agenci" to całkiem przeciętna hollywodzka produkcja dla małolatów, pewnie takich jak Ty. Filmy klasy "C", co najwyżej. Z tego, że wypowiedź o "Casablance" to nie jest prowokacja, wnoszę , że stan Twojego umysłu jest nienajlepszy. Cóż nie wszyscy powinni chyba "Casablankę" oglądać.

ocenił(a) film na 10
k0zak111

Zarówno styl wypowiedzi jak i ortografia wskazują na raczej szczeniacki wiek autora. Polemika wydaje mi sie zbędna, bo to jest wielki film i nie zmieni tego jedna anonimowa, bezmyślna wypowiedź w sieci. Swoją drogą masz stary odwagę, szkoda tylko, że w tak głupiej sprawie.

dickv

ten temat to zwykła prowokacja(tylko debil mógł tego nie zauważyć),a takie trole internetowe jak dicky czy inne małoletnie pojeby znalazły okazję do wyzywania innych użytkowników. śmieszne to wygląda jak się tak wymądrzacie.boki zrywać ... szczególnie z dicky'ego :-D
Film ma swoją rangę i nic tego nie zmieni.

k0zak111

Na początku można było mieć wątpliwości, ale jak wkroczyłeś z "Małymi agentami", to naprawdę trudno było się na to nabrać...;)

Ja bym porównała "Casablankę" raczej z takimi majstersztykami jak "Hannah Montana" albo "American Pie".

użytkownik usunięty
k0zak111

Naprawde nie masz nic ciekawszego do roboty?
Współczuję :(

k0zak111

Ja tylko powiem tyle, że ten koleś który zaczął ten post jest mądrzejszy od wszystkich tu razem wziętych. Napisał prowokacje a wy odpisujecie jak stado głupich baranów. Nie będę pisał "nie karmić trolla" bo to jest po prostu nudne i nigdy nie działa. Nie odpisujcie barany czy dociera to do waszych małych zakutych mózgów?

użytkownik usunięty
skt84

prowo prowo prowo hu** ci w pape autor tematu@*(^*^%$*^(#$$

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones