PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32231}
7,0 3 255
ocen
7,0 10 1 3255
Charlotte Gray
powrót do forum filmu Charlotte Gray

Mnie rozczarował trochę koniec filmu, kiedy to Charlotte nie wróciła do Petra, tylko do Juliena. Ogólnie rzecz biorąc film bardzo mi się podobał i opowiadał o perypetiach miłości w czasie wojny.

ocenił(a) film na 8
beatad10

Ja bym była rozczarowana gdyby wróciła do Petera :)

mrs_robinson

Ja również. Cieszę się,że została z Julien, a nie z Peterem. Dopiero pod koniec zrozumiała co znaczy tak naprawdę słowo "odwaga".
Szkoda tylko,że tak szybko się skończyło. Czy ktoś by mógł mi powiedzieć co się stało z tymi chłopcami żydowskimi i z ojcem Juliena ?
Pozdrawiam

Lucjana

Ja tak samo:)

użytkownik usunięty
beatad10

Na pocieszenie dodam, że w książce na końcu została z Peterym.

Dzięki za spojler. Uwielbiam takich Filmwebowców jak Ty.

Binula

Dokładnie, dziękuje kuźwa bardzo, właśnie przed chwilą kupiłam książkę i już miałam się zabierać do czytania. Naprawdę jakie to wspaniałe, że już wiem jak się skończy!

ocenił(a) film na 4
beatad10

Ażebyście nigdy orgazmu nie zastali! Pieprzeni spojlerowcy!

gyoparka

Ale jesteś brutalna:-)

ocenił(a) film na 8
gyoparka

hahahaha :D hahahahahahaha :D:D

ocenił(a) film na 8
beatad10

dzięki... no żesz kurrr... mać po co teraz oglądać ten film jak się zna zakończenie... ludzie weźcie się wysilcie choć trochę i ruszcie czasem łepetyną zanim piarniecie wielkiego spoilera na początku postu ... :/

googaify

co prawda to prawda ...,ale to nie pierwszy i nie ostatni raz :(

ocenił(a) film na 8
beatad10

dobra teraz jak wreszcie obejrzałam muszę przyznać, że mnie szlag trafił jak ona wróciła do tego kolesia :/ strasznie mi się nie podobał, taki wkurzający szczurek. A ten pierwszy to był dopiero facet! I przecież tak do siebie pasowali, i ona była na początku z nim taka szczęśliwa... On wrócił do niej, a co zastał? :/ Wiem, że ze szczurkiem dużo przeżyła, no ale co, tamta miłość nagle w związku z tym przestała istnieć? beznadzieja, do tej pory nie mogę tego przełknąć ;)

Piękna by była końcówka jakby wreszcie wrócił ten jej pierwszy facet, ona została/wyjechała z nim i jakiś taki moment/wspomnienie, że tęskni za tamtym, ale jej miejsce jest przy tym pierwszym.

użytkownik usunięty
googaify

Ja też wolałabym tego pierwszego:) Trochę mnie zawiódł ten koniec, dlatego 7/10.

Jaki wkurzajacy szczurek, toż to Billy Crudup. Bluźnisz!

Binula

Binula uwielbiam Cię:D
Jak najbardziej podziellam Twoje zdanie!

ocenił(a) film na 9
googaify

Widzę, że filmweb z miejsca, w którym ocenia się film, grę aktorską i inne przymioty kina zmienił się w miejsce, w którym się duma na temat tego "co by było gdyby." Film jest jaki jest i ma zakończenie jakie ma, więc nie rozumiem tej dyskusji. Osobiście film odebrałam bardzo pozytywnie. Od początku do końca obejrzałam z dużym zainteresowaniem. Polecam:)

beatad10

może byś tak zaznaczyła że wciskasz spoiler z zakończenia filmu do postu... myślcie trochę!

beatad10

Proszę nie wplsywać spoilerów w pierwszym zdanlu recenzji, dopiero chcę zobaczyć ten film, a juz niestety wiem jak się skończy :(

ocenił(a) film na 7
beatad10

A mnie nie rozczarował. Czułam, że ona do niego wróci. I bardziej podobał mi się Julien. Peter to był taki laluś. xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones