PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32231}
7,0 3 248
ocen
7,0 10 1 3248
Charlotte Gray
powrót do forum filmu Charlotte Gray

Wspaniały film

ocenił(a) film na 8

Coś pięknego.Wszystko,na czele oczywiście z niesamowitą grą aktorską.Parę scen,
których na pewno nigdy nie zapomnę.Tylko końcówka bardzo mnie rozczarowała... dlatego
8/10, a nie 9/10

użytkownik usunięty
googaify

Rzeczywiście, koncówka jest trochę ckliwa i banalna.

ocenił(a) film na 8

ale nawet ckliwa i banalna końcówka może być wzruszająca, zrobiona bardzo dobrze itd. a to to było nieciekawe no niestety normalnie rodem z niskobudżetówki

użytkownik usunięty
googaify

Cieszę się, że wróciłaś:) A co do końcówki, dla mnie ckliwa i banalna znaczy w tym przypadku - nieciekawa;)

ocenił(a) film na 8

:) ja tak teraz rzadko jestem, bo pracuję cały wrzesień, żeby mieć z czego żyć od października jak się znowu cały wir zacznie ;)

co do końcówki w tym wypadku rzeczywiście jest banalna do bólu i nieciekawa :)

PS może wiesz skąd mogę się dowiedzieć kto i gdzie odpowiadał na mój post lub w moim temacie? jest w ogóle taka możliwość?

użytkownik usunięty
googaify

No, ja zamierzam wziąźć w tym roku urolp dziekański w celach zdrowotnych i (mam nadzieję) zarobkowych.

Co do Twojego pytania, to spróbuj z opcją 'obserwuj' (jeśli wejdziesz na jakąś dyskusję, to znajduje się w prawym górnym rogu przy 'dodaj temat'). Możesz też sprawdzać w 'wypowiedziach' przy swoim profilu, ale znajdziesz tam tylko tematy, w których się udzielałaś i swoje tematy z liczbami odpowiedzi na nie. Tak dokładnie sprawdzać czyjeś odpowiedzi, to się chyba nie da (trzeba po prostu sprawdzać poszczególne tematy z osobna).

ocenił(a) film na 8

"Tak dokładnie sprawdzać czyjeś odpowiedzi, to się chyba nie da (trzeba po prostu sprawdzać poszczególne tematy z osobna)."

to kijowo :/ tego się właśnie obawiałam...

dzięki :)

PS też zastanawiałam się nad urlopem, ale jeszcze zobaczę jak to się wszystko potoczy

użytkownik usunięty
googaify

Nie wiem do końca jak działa ta opcja 'obserwuj' (nigdy nie próbowałam).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones