PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=372601}

Choć goni nas czas

The Bucket List
7,6 255 690
ocen
7,6 10 1 255690
6,2 25
ocen krytyków
Choć goni nas czas
powrót do forum filmu Choć goni nas czas

Plusem jest końcówka filmu. Jednak zaplanowana i do przewidzenia. Miała wstrząsnoć, ale odrobine trąciła myszką. Największe pretensje mam do aktorów, niby pierwsza liga, ale mogli dać z siebie o wiele więcej. Film zyskałby polot a tak w kratkę.

ocenił(a) film na 8
marekmrs

raczej nie widze w tym filmie prob wstrzasniecia widzem badz zaskoczenia go

ocenił(a) film na 8
marekmrs

Nie wiem na jaką końcówkę liczyłeś. Bym napisał więcej z uzasadnieniem, ale musiałbym spoilować, a tego nie mogę zrobić. Jest to dramat i musiał być budowany i zakończony w ten sposób. Nie miał wstrząsnąć, miał poruszyć. Wg. mnie Nicholson zagrał naprawdę super, nie widzę nikogo lepszego do tej roli i nie wydaje mi się, że można było lepiej zagrać. Freeman jest dobry jak zawsze. To były wg. mnie role, w których aktorzy nie mieli lśnić, tylko odpowiednio przedstawić historię, co im się genialnie udało.

ocenił(a) film na 8
marekmrs

Miało wstrząsnoć ,no i wstrząsnoło.

kalifkol

Dobre

marekmrs

Rozpi3rdalają mnie tacy znawcy - czy uważasz, że każdy film aspiruje do miana arcydzieła, musi mieć skomplikowaną, wielowątkową i przewrotną fabułę? Czasami wystarczy, żeby był prosty, ale dający widzowi do myślenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones