Cielec

Telets

2001 1 godz. 34 min.
6,7 239
ocen
6,7 10 239
815
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":1}
{"type":"film","id":34693,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Telets-2001-34693/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Cielec
  • W filmie przedstawione są ostatnie dni Wodza Rewolucji Październikowej ( Lutowej wg. kalendarza juliańskiego) Lenin w tym czasie praktycznie nie ma żadnej władzy zostaje odizolowany nawet żadna korespondencja nie dochodzi ( listy były niszczone) Jak wiadomo Włodzimierz Ilicz Uljanow doznał wylewu z czasem jednak jego stan pogorszył. W filmie przedstawiono upadającego wodza uzależnionego od opieki innych których za czasów świetności nawet nie szanował widzimy więc zniedołężniałego samotnego starca. W filmie pojawia się również Stalin. Całość niezwykle ciekawie się ogląda. Obraz filmu jest niezmiernie ciekawy, zmiękczony a przez to także tajemniczy i pełny niedopowiedzeń. Polecam

• mglubisz_2 przepraszam, gdzie Luty a gdzie Październik, to dwie różne rewolucje ! Pażdziernikowa wybuchła w nocy z 24 na 25 października (z 6 na 7 listopada według kalendarza gregoriańskiego

• panakeja sory pomyliło się rzeczywiście heh :) hehe

• mglubisz_2 jestem tylko człowiekiem i popełniam błędy i przyznaje się do tego ;) bo nic co ludzkie nie jest mi obce
    no chyba, że to czepialstwo xd

• mglubisz_2 Jak czegoś nie wiem lub nie jestem pewna - sprawdzam, a potem piszę i publikuję. Polecam tę metodę na przyszłość , pozdrawiam !

• panakeja Zwykła pomyłka :)