PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538379}
6,3 2 069
ocen
6,3 10 1 2069
5,9 11
ocen krytyków
Ciemnego pokoju nie trzeba się bać
powrót do forum filmu Ciemnego pokoju nie trzeba się bać

Genialny

ocenił(a) film na 9

Świetny, świetny, świetny.......niesamowicie smutny. Wart obejrzenia w 100% !

ocenił(a) film na 9
aga1320

podzielam zdanie i również polecam, rewelacyjny film!

ocenił(a) film na 10
aga1320

oj tak... a do tego piękna, klimatyczna scenografia! Warto.

aga1320

a gdzie można go zobaczyć?

ocenił(a) film na 10
owcam

no, z tym może byc ciężko, bo ten film, póki co wędruje po festiwalach. Niestety tak to jest stworzone, że chłam znajdziesz na każdym kroku, a coś naprawdę wartościowego jest ciężko znaleźc i zobaczyc :(

ocenił(a) film na 9
kasiulec90

Zauważyliście, że w końcowych sekwencjach filmu Przemysław Bluszcz pod prysznicem pokazał swojego?

ocenił(a) film na 7
do_dzwonka

Mylisz się, to nie był jego i uwierz, bo dzisiaj oglądałam ten film. Pozdro

owcam

Był dzisiaj na TVP HD, niestety wpadłem na samą końcówkę. Chętnie obejrzę jeszcze raz w całości, bo oni lubią powtarzać.

ocenił(a) film na 9
dukexxx

Zastanawiam się czy oni tam go zabili na końcu, czy nie? Czy on do więzienia poszedł?

ocenił(a) film na 9
do_dzwonka

A gdzie obecnie można zobaczyć ten film?

ocenił(a) film na 9
do_dzwonka

telewizja kino polska.
głęboka noc.

ocenił(a) film na 8
do_dzwonka

film można znaleźć na płycie Polskie debiuty 2009-2010

DVD - "30 minut"

1. Ciemnego pokoju nie trzeba się bać, reż. Kuba Czekaj, 38'
2. Przyjd do mnie, reż. Ewa Banaszkiewicz, 29'25''
3. Lunatycy, reż. Maciek Sterło-Orlicki, 27'38''
4. Gdyby ryby miały głos, reż. Tomasz Jurkiewicz, 27'27''
5. Hanoi - Warszawa, reż. Katarzyna Klimkiewicz, 27'13''

Do tego 2 płyty ,Pierwszy dokument i Młoda Animacja .W sumie 13 filmów .POLECAM ,świetna rzecz

do_dzwonka

http://www.muvish.com/component/jvideo/watch/95/ciemnego-pokoju-nie-trzeba-si-ba

ocenił(a) film na 8
do_dzwonka

Te reportażowe sceny na końcu mają, zdaje się, nawiązywać do prawdziwych wydarzeń. Parę lat temu było głośno o strażniku więziennym, który zaczął strzelać do ludzi. Więc jeśli odczyta się z tego dalszy ciąg to aresztowali, nie zabili. Ale to chyba nie jest aż tak istotne.

ocenił(a) film na 9
borrro

Film będzie we środę na TVP Kultura o 14,50.
Jako ciekawostkę dodam, że film dostał główną nagrodę na festiwalu Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym. Brawa dla wspaniałych jurorów. ;)

ocenił(a) film na 2
borrro

Raczej nie mają nawiązywać. Reżyser wspominał na spotkaniu, na którym miałem okazje być, że scenariusz powstał przed tymi wydarzeniami i film nie ma z nimi nic wspólnego.

ocenił(a) film na 7
piotrek_mowi

A czy zorientowałeś się, dlaczego ojciec Laty został zdegradowany zamiast awansowany? Nie dość jasno było to wytłumaczone, w każdym razie ja nie pojęłam tego dość dokładnie.

ocenił(a) film na 8
aga1320

film można obejrzeć dzisiaj, na TVP Kultura o godzinie 19.30.

ocenił(a) film na 8
strawberryf

film świetny, reżyser zasługuje na trochę więcej głosów.

ocenił(a) film na 8
olena2

film naprawdę poruszający, polecam! chciałabym jeszcze posłuchać piosenki, którą śpiewa mała, ale nigdzie jej nie znalazłam-a szukałam naprawdę długo! obym jeszcze trafiła na ten film!

ocenił(a) film na 8
domi123

Jesli ten kawalek bylby wrzucony na you tube moglabys go sobie przekonwertowac i sluchac jako mp 3
http://www.video2mp3.net/index.php

ocenił(a) film na 8
aga1320

Polecam ten film w 100%, bardzo dobry jeśli ktoś go chce proszę o info na gg 4435263. Chętnie się podzielę:))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones